Mėnesio tema | 2023 spalis

Talentų pritraukimas

Vidinis mobilumas | Kandidatų paieška

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

Kaip išlaikyti 0 - nę darbuotojų kaitą ir auginti Talentus organizacijos viduje

10 03 | RYTMETIS su verslininku Gvidu Drobužu

Kalbėsime su vadovu, kurio valdomose organizacijose veikia gyvosios organizacijos principai. Įdomu, kokie jie ir kaip jie veikia? Nuo ko pradėjo, su kokiais iššūkiais susidūrė ir kokie visto to rezultatai yra dabar? Kai derinome pokalbį su Gvidu, jis minėjo, kad jų organizacijoje kaita nulinė. Kaip tai pavysta? Ką jis kaip vadovas daro? Kaip į tokios kultūros palaikymą įsitraukia likusi vadovų komanda, personalo skyrius?

Lengva spinta: Profesinis įvaizdis lengvai ir paprastai. Kaip?​​​

10 06 | MANO LAIKAS su Agne Gilyte ​

„Daugybę metų dirbau stiliste ir supratau, kad stilius nėra tik drabužiai. Labai greitai pastebėjau, kad tinkama apranga gali akimirksniu suteikti pasitikėjimo, atskleisti gražiausias moters savybes ir padėti išsilaisvinti iš netarnaujančių įsitikinimų. Būtent tada ir susižavėjau lengvos ir protingos spintos idėja. Būtent todėl kuriu drabužius moterims ir, tikiu, kad padedu joms švytėti ir mėgautis nuostabiu savo gyvenimu – ramybėje ar chaose.”

II dalis. Kaip mokyti vadovus – apie tai, kaip paruošti vadovus, kurie pasiektų ir rezultatus, ir komandos įsitraukimą.​

10 11 | WEBINARAS su Linu Dungveckiu

Girdime, kokia aktuali tema yra vadovų auginimas, tad nieko nelaukiant kviečiame į susitikimą, į kurį atsinešk Tau rūpimus klausimus ir gauk eksperto nuomonę bei idėjas.

10 02 | TIPS & TRICKS Auginantys pokalbiai

Kokio HR žmogaus reikia ambicingai augančioje organizacijoje.

Išskirtinai tik HR klubo bendruomenei, pokalbyje su Mariumi Lazdausku (UAB Hotrema CEO) išgirsite atsakymus:

  • Ką turi daryti personalo vadovas, kad juo patikėtų vadovų komanda?
  • Kokios asmeninės savybės svarbios, kad personalo vadovas vestų organizaciją į sėkmę?

Tiems, kam sunku išdrįsti prisiimti lyderystę Marius pasiūlė užduoti sau vieną vienintelį klausimą, kurio dėka, jei tik turi potencialo, tikrai pajudėsi pirmyn greičiau, kad ir kur bebūtum. Koks jis? Išgirsite pokalbyje! Malonaus ir auginančio klausymo!

10 09 | TIPS & TRICKS

Pokalbiai talentų išlaikymui

Šį pirmadienį HR Tips & Tricks rubrikoje apie pokalbius talentų išlaikymui. 

Žiniomis dalinsis HR Hint Online personalo projektų vadovė ir HR Klubo programos kūrėja

Rasa Kaminskienė. 

10 16 | TIPS & TRICKS

Vidinė karjera. Kaip ją skatinti?​

Šį pirmadienį HR Tips & Tricks rubrikoje apie vidinę karjerą ir kaip ją skaitinti.

Žiniomis dalinsis HR Hint Online personalo projektų vadovė ir HR Klubo programos kūrėja Rasa Kaminskienė.

DISC asmenybių tipologija​

10 17 | HR MOKYMAI su Mindaugu Jasiūniu​

Spalį – nauji mokymai apie apie DISC asmenybių tipologijos metodą, elgesio stiliaus atsiradimą, supažindinimas su pagrindinių asmenybių elgsenos tipų žemėlapiu, 4 pagrindinių asmenybės tipų pristatymas. Daugiau apie savęs pažinimą ir savo elgesio stilių, gilumines to priežastis.

Tomas Jocius

Asmenybės bruožai: į ką atsižvelgti, priimant įdarbinimo, karjeros, ugdymo ir kitus vadybos sprendimus?​

10 18 | WEBINARAS su Tomu Jociumi​

Asmenybės bruožai – tai pačios stabiliausios mūsų psichologinės charakteristikos, nulemiančios mūsų elgesio tendencijas įvairiose situacijose. Būtent todėl verta į jas atsižvelgti priimant įdarbinimo, karjeros, ugdymo bei kitus vadybos sprendimus.

 

10 05 | HR KLUBO SUSITIKIMAS | GYVAI !

Pirmoje dalyje – susipažinsime, nes mūsų gretos vis didėja! Smagu bus susitikti po vasaros, pagaliau vėl pasimatyti ir pasidalinti įspūdžiais!

O antroje, jau kaip įprastai: nauji įrankiai ir metodai susipažinimui ir praktiniam išbandymui.

Apie mūsų svečią:

Darius Lomsargis: „Esu EnterTraining.lt programų fasilitatorius, International Coaching Federation (ICF) sertifikuotas koučingo specialistas, mentorius, tarptautinio komandos ugdymo tinklo Catalyst Global atstovas Lietuvoje, renginių agentūros ŪPAS Events bendraįkūrėjas. Dariaus kompetencijų sritys: komandinis darbas, lyderystė, įsitraukimas ir motyvacija, kūrybiškumas ir inovatyvumas, antreprenerystė.”

Pirmoji laiko planavimo paskaita (įrašas) INVENTORIZACIJA IR ĮSITIKINIMAI - tikslų, pasiekimų, laiko planavimo inventorizacija, įsitikinimai, kurie mus stabdo ir kurie įgalina

10 20 | MANO LAIKAS su Milda Sabiene

Pirmoji laiko planavimo paskaita su Milda Sabiene (įrašas) – INVENTORIZACIJA IR ĮSITIKINIMAI – tikslų, pasiekimų, laiko planavimo inventorizacija, įsitikinimai, kurie mus stabdo ir kurie įgalina.

Talentų pritraukimas, vidinis mobilumas ir kandidatų paieškos

10 24 | MASTERMIND SESIJA su Darija Tonkich

Šį mėnesį į MASTERMIND sesiją kviečiame su Darija Tonkich – koučingo specialiste ir konsultante, mastermind grupių fasilitatore.

Drąsiai kviečiame prisijungti, visi šiose sesijose esame lygūs ir visi norime bendrai dalintis savo įžvalgomis! Dalyvavusieji dalinasi, jog tai puikus būdas išjudėti iš situacijos ar problemos, ar iššūkio, kuriame esi.

HR&LinkedIn: kaip atrasti savo balsą, motyvuoti komandą, auginti organizaciją.

10 25 | WEBINARAS su Olga Kairiene

Mokymuose aptarsime kaip Linkedin pagalba sukurti vertę asmeniškai sau, komandai ir organizacijai.

Mokymus ves: Olga Kairienė – asmeninio prekės ženklo ir darbuotojų ambasadorystės edukatorė, „Ambasadorių akademija” partnerė.

10 23 | TIPS & TRICKS

Kandidatų paieška. Kur dar? Ką dar?

Šį pirmadienį HR Tips & Tricks rubrikoje apie kandidatų paiešką. Kur dar? Ką dar?

Žiniomis dalinsis HR Hint Online personalo projektų vadovų komanda.

10 27 | MANO LAIKAS su Albina Burbuliene

Ką svarbu žinoti šiuolaikinei moteriai apie jos hormonų sveikatą?

“This is a man’s world” – dainuoja legendinis James Brown. Ir turbūt nedrįstume su juo ginčytis, nes tai kokiu tempu, kokia aukšta kartele pasiekimams ir materialumui mes gyvename, tai tikrai galime teigti, kad mūsų šiandienins pasaulis yra vyryškume. Eiti, siekti, nugalėti, kovoti. Konkurencija, greitis, tikslai, net agresija. Pakalbėsime apie tai, kaip kasdieniai maži, bet labai reikšmingi dalykai, gali padėti mums išlaikyti sveikatą, grožį, jaunatviškumą, energiją, ir tą patį norą versti kalnus. 

10 30 | TIPS & TRICKS Auginantys pokalbiai

Organizacijos auginimas, kai esi HR žmogus. Ar įmanoma ir kaip?

Įmonei skauda | Kaip identifikuoti kur stipriausiai? Ką reikia daryti, kad mes darytume būtent tai, ko labiausiai reikia organizacijai?

Išskirtinai HR klubonariams apie:

Pagrindinių problemų įmonėje identifikavimo priemones. Ko iš tikrųjų reikia?

HR kompetencijos. Ar tikrai HR užtenka išmanyti tik žmonių elgsenos psichologiją, ar reikia ir ekstra įgūdžių?

Mums reikia peliukų. O mes turim ežiukus. Kokia yra personalo žmogaus užduotis? 

PRISIJUNK DABAR!