Mėnesio tema | 2023 rugsėjis

Personalo operacijos ir infrastruktūra

HR struktūra | HR ir technologijos | HR biudžetas

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

Apie žibančias akis darbe. Kaip?

09 01 | MANO LAIKAS su Giedre Pukiene

Giedrė Pukienė yra viena tų, apie kurią gali drąsiai sakyti, kad jei jau dirba, tai tik žibančiomis akimis. Dėka šios savo savybės Giedrė susikūrė savo svajonių gyvenimą ir šiuo metu jau sunkiai supaisysi, ar ji dirba, ar ilsisi. Taigi pasinaudokime proga iš pirmų lūpų išgirsti, kaip dirbti su aistra ir žibančiomis akimis gyvenant savo svajonių gyvenimą.

 

Baziniai HR KPI: ką reiškia, kaip suprasti ir kaip juos matuoti?

09 05 | HR MOKYMAI su Vytautu Siaurusaičiu

Rugsėjį pasitinkame su naujais mokymais apie bazinius HR KPI. Tai rodikliai, kurie leidžia įvertinti žmogiškųjų išteklių veiklą organizacijoje, suprasti jos efektyvumą ir matuoti pasiektus rezultatus. Mokymų paskaita apima analizę ir tendencijų stebėjimą tiek strateginių, tiek operatyvinių HR rodiklių atžvilgiu, bei suteikia galimybę palyginti darbo užmokesčio, įmonės efektyvumo rodiklius su konkurentais.

Tradicinės ir netradicinės medicinos derinimas išlaikant sveiką kūną ir sielą

09 08 | MANO LAIKAS su gydytoja Žaneta Genutiene

Medicina ir alternatyvi medicina, kada sau rinktis alternatyvias gydymo priemones, o kada mes privalome vartoti vaistus, kad išvengtume liūdnų baigčių.

09 04 | TIPS & TRICKS straipnis

Personalo valdymo struktūros sėkmingai organizacijos ateičiai

Žiniomis dalinsis Ieva Kovalenkienė iš Ernst & Young Baltic – darbuotojų ir organizacijų valdymo konsultacijų Baltijos šalyse skyriaus vyr. konsultantė.

09 11 | TIPS & TRICKS straipnis

HR APP'sai/IT įrankiai

Gyvename technologijų amžiuje, kuriame begalė galimybių pasilengvinti savo darbą. O ar pasinaudojame tuo? Šio Tips&Tricks tikslas – supažindinti (o gal priminti) vertingus HR app’sus.

Žiniomis dalinsis personalo projektų vadovė Edita Sivickienė iš HR Hint Online.

Struktūra ir kultūra. Kaip valdyti prieštaravimus ir burti komandą vadovaujantis griežtais reglamentais?

09 12 | RYTMETIS SU CEO. Interviu su Mindaugu Macijausku

Kaip laviruoti tarp griežtų reglamentų, kurie būdingi valstybinėms institucijoms ir “minkštosios dalies”, kai kuriam organizacinę kultūrą. Šį kartą kalbinsime Mindaugą Macijauską iš Lietuvos Respublikos valstybės kontrolės.

Kaip HR žmonės gali pasiekti rezultatus greičiau, efektyviau ir smagiau su CHAT GPT?

09 13 | TANDEMAS: HR+IT

Praktinio seminaro metu gilinsimės į tai, kaip “ChatGPT” gali pagerinti mūsų kasdienes HR užduotis ir išspręsti dažniausiai pasitaikančius iššūkius. Pagrindinės temos, kurias planuojame nagrinėti:
  • mokymosi ir tobulėjimo planų kūrimas,
  • darbo pasiūlymų rengimas,
  • motyvacijos ar įsitraukimo trūkumo komandose priežasčių nustatymas,
  • individualių darbuotojų veiklos rezultatų gerinimas,
  • svarbiausių tikslų ir KPI įgyvendinimas,
  • asmeninės gerovės ir mentalines sveikatos gerinimas naudojant “ChatGPT”.

Vidaus tvarkos taisyklių, aprašų, politikų ir kitų dokumentų rengimas įstaigose - turinio ir formos reikalavimai.

09 19 | HR mokymai su Rasa Grigoniene

Kasmet griežtėja reikalavimai įmonėms ir įstaigoms, dėl tinkamo vidaus procesų sureguliavimo bei darbuotojų teisių apsaugos įvairiose srityse. Įstaigos privalo turėti darbo tvarkos taisykles, taisykles dėl asmens duomenų apsaugos, lygių galimybių, smurto prevencijos, pareigybių ir kitus aprašus ir daug kitų rekomenduojamų ar būtinų dokumentų.
 
Mokymuose sužinosite, kaip juos tinkamai pasirengti- kokie šių dokumentų formos reikalavimai, kaip juos pateikti darbuotojams, ką privaloma numatyti atskirų dokumentų turinyje, kokios daromos dažniausios klaidos.

09 18 | TIPS & TRICKS straipnis

Personalo dokumentai, kurių nereikėtų optimizuoti ir kodėl

Vis daugiau organizacijų turi tikslą 0 popierių personalo valdyme ir lengvi administravimo procesai. Idėja puiki ir tikrai turime tai daryti. Bet prieš tai pasitarkime su teisininkais, nes darbo santykių procesas yra griežtai reglamentuojamas, taigi svarbu nesusioptimizuoti per daug.

Žiniomis dalinsis Advokatas Tomas Bagdanskis. Tomas konsultuoja daugelį gerai žinomų Lietuvos įmonių įvairiais darbo teisės klausimais, įskaitant klausimus dėl darbo organizavimo, įmonių reorganizavimo, darbuotojų perkėlimo, sutarčių sudarymo bei dėl ginčų, kylančių iš darbo teisinių santykių.

09 25 | TIPS & TRICKS straipnis

Personalo valdymo biudžetas lengvai ir paprastai. Kaip?

Prasidėjus biudžetavimo procesui, šalia visų kitų einamųjų darbų, gali galva įsiskaudėti bandant užsitikrinti, kad visos eilutės būtų apgalvotis ir neužmiršti jų įtraukti į planus.

Šį kartą ūkiškai ir paprastai, ko reikia, kad net neturint labai stiprių finansų valdymo kompetencijų nepriskaldytume malkų (ne-)planuojant ir (ne-)skirstant finansinų svarbiems personalo valdymo poreikiams patenkinti.

Žiniomis dalinsis personalo projektų vadovė Giedrė Vaitiekūnaitė – Urbanovič iš HR Hint Online.

Savimotyvacija

09 22 | MANO LAIKAS su Andriumi Janiukščiu

Ar esate atsidūrę situacijoje, kuomet nieko nesinori daryti? Jaučiatės gerai, nuotaika gera, žinote, kad „reikia“ dirbti, tačiau nesinori. Bandote kalbėti su savimi, įtikinti save – „tu gali!“, „tau reikia“, „TU PRIVALAI“. Tačiau derantis su savimi Jums nepavyksta savęs įtikinti. Tokiais momentais užduodame sau klausimą „kaip gi mums motyvuoti save?“ ir atsakymas į šį klausimą nėra akivaizdus ir vienareikšmis. Tačiau motyvuoti save galima, pasitelkiant savo poreikius, požiūrį, norus, svajones, apie tai ir pakalbėsime mūsų sesijoje apie praktinius savimotyvacijos būdus.

Sesija vyks su Andriumi Janiukščiu. Academia Dominorum įkūrėju ir bendrasavininku. Vadovas, vadovavimo bei lyderystės ekspertas, vadovavęs įvairių dydžių organizacijose Lietuvoje ir užsienyje.

HR operacijos ir infrastruktūra, HR struktūra, HR ir technologijas, HR biudžetas

09 26 | MĖNESIO MASTERMIND SESIJA su Darija Tonkich

Mastermind sesija vedama workshop’o principu, kurios tikslas – asmeninis augimas, tobulėjimas, greitas tikslo pasiekimas per kolektyvines diskusijas, dalijimąsi patirtimi, palaikymu ir pagalba sprendžiant problemas. Diskusija vyksta tarp visų grupės narių, tad gaunama vertingų įžvalgų, idėjų ir perspektyvų iš kitų dalyvių.

Po kiekvienos sesijos narys gali apibendrinti gautas įžvalgas, idėjas ir sprendimus, kuriuos jis laiko vertingais ir pritaikytinais savo situacijai. Remiantis tuo, jis gali sukurti veiksmų planą, kaip judėti į priekį ir pasiekti savo tikslus.

5 žingsnių kelionė: personalo skaitmeninimas

09 27 | GEROJI PRAKTIKA

Personalo valdymas be popierių – misija įmanoma. 18-kos metų patirtis kuriant, keičiant, diegiant Personalo procesus statybų, gamybos, transporto bei IT sektoriuose.

Pokalbis su Jolita Gerojimė. Jolita dalinasi “Džiaugiuosi, kai dalindamasi savo patirtimi, pasakodama savo personalo proceso skaitmenizavimą kelią, suteikiu drąsos ir pasitikėjimo kitiems šios srities profesionalams ne tik žengti tais pačiais išmintiais keliais, bet drąsiai ieškoti naujų ir neatrasrų sprendimų”.

Vidinis saugumas ir stabilumas: kaip kurti stabilumo salas ir neišprotėti nuolat besikeičiančiame pasaulyje?

09 29 | MANO LAIKAS su Brigita kaleckaite

Sesija vyks su Brigita Kaleckaite. Brigita – psichoterapeutė, verslo trenerė ir Vilniaus geštalto instituto vadovė, turinti 18 metų tarptautinės darbo patirties tiek psichoterapijoje, tiek versle.

PRISIJUNK DABAR!