Atsiliepimai

Paulius Stravinskas

Head of HR and Communications | Trelo, UAB

Išduosiu paslaptį – augimas gali būti itin greitas ir spartus, tad gali tekti keisti ir profesinius marškinius

Ko gero esminis lūkestis, kurį atliepia HR klubas – pagalba ir patarimai, susiję su darbiniais klausimais, gauti ASAP. Vertė sau – plėsti akiratį per daug skirtingų pjūvių – tiek augimas profesine prasme, tiek augimas sau, kaip asmenybei, įgyjant naujų žinių, naujų įgūdžių, užmezgant naujas pažintis ir pan. Vertė organizacijai – pavyksta rasti sprendimus į kai kuriuos klausimus per kitų klubo narių patirtis ar įžvalgas. Džiugina ir tai, kad klube yra narių, kurie ne tik kad turi daugiau patirties, bet net ir yra įkūrę savo organizacijas, tad know-how gali pasidalinti ne per buvimo organizacijos viduje pjūvį, bet ir kaip išoriniai konsultantai.

Galimybė kurti glaudžius ryšius su kitais profesionalais

Įstojau į šią bendruomenę su lūkesčiu plėsti savo žinių bagažą HR srityje. Dabar matau, kad tai tikrai įmanoma – HR Klube rasi puikų profesionalų tinklą ir įvairią patirtį, kuri verčia mane augti ne tik profesinėje srityje, bet ir kaip asmenybei, o įgytos žinios padeda lengviau spręsti kasdienines situacijas.

Vienas iš didžiausių klubo pranašumų yra galimybė kurti glaudžius ryšius su kitais profesionalais. Dalyvavimas įvairiose veiklose, seminaruose ir pasidalinimas savo patirtimi ne tik plečia pažinčių ratą, bet ir suteikia galimybę suvokti įvairias situacijas iš skirtingų perspektyvų.

Norėčiau pasakyti dvejojantiems, kad tai yra unikali galimybė įsilieti į puikų bendruomenės tinklą. HR Klubas ne tik suteikia galimybę mokytis iš kitų profesionalų, bet ir leidžia dalintis savo patirtimi. Tai kaip nuolatinis įkvėpimo šaltinis, skatinantis ne tik profesinį tobulėjimą, bet ir atveriantis naujus požiūrius bei leidžiantis pastebėti įvairius aspektus, kurių anksčiau galbūt nepamąsčiau.

Esu labai dėkinga už šią galimybę būti dalimi HR Klubo bendruomenėje!

Evelina Kelmelienė

Audifina

Rūta Žukauskė

Buvimas HR klubo nariu padeda išlikti aktualių naujienų centre

Dirbant didelėje tarptautinėje organizacijoje, kurioje personalo klausimus valdo didelė komanda, lengvai galima apgaulingai “užsiliūliuoti” mintimi, kad pas mus viskas sukoordinuota, kad taikome geriausias ir naujasias praktikas, bet, tiesą sakant, ne visais atvejais, tai yra tiesa. Todėl būvimas HR klubo nariu padeda išlikti aktualių naujienų centre ir atrasti ką galėtume pasitobulinti arba daryti kitaip.

Esant didelės komandos dalimi, daugelis funkcijų yra specifiškai išskirstytos (turi dedikuotus asmenis), tad HR klubas padeda kelti kompetencijas srityse, kurios nėra tiesiogiai susijusios su mano funkcijomis.

Pažintis su skirtingų sektorių HR profesionalais. Jų keliami klausimai padeda pamatyti platesnį personalo procesų veikimą skirtinguose sektoriuose (paslaugų, gamybos, IT ir pan.). 

Tikrai rekomenduoju.

HR klubas – kokybiškas turinys skirtingomis HR temomis, stipri ir palaikanti bendruomenė ir postūmis nuolat kelti HR kokybę Lietuvoje

Edvardas Sereika

Apollo kinas

Aušra Matiukienė

Nuoširdžiai dėkoju Jums ir visiems HR klubo nariams už suteiktą galimybę būti šio nuostabaus klubo dalimi.

Laikas, praleistas HR klube, buvo itin vertingas mano profesiniam tobulėjimui. Diskusijos, idėjų mainai suteikė daug naujų žinių ir įkvėpimo. Jūsų profesionalumas ir atsidavimas personalo valdymo sričiai yra tikrai įkvepiantys.

Mentorystės progamos su Jūrate atsiliepimai

Buvo naudinga išsigryninti pagrindinę karjeros kryptį ir apskritai atsakyti į klausimą - ar tikrai tas HR'as man. Atsakymus gavau ir jau po truputį judu link to, kas buvo išdiskutuota, iškalbėta ir išsigryninta.
Mentorystės grupės dalyvis
2023
Praktinių užduočių metu naudojome karjeros žemėlapio įrankį, tad šis karjeros žemėlapis ir vertybių bei lūkesčių darbdaviui išgryninimas buvo labai naudingas.
Mentorystės grupės dalyvė
2023
Buvo labai gera įsigilinti į save su "gidu", kuris padėjo iškelt į paviršiu geriausias savybes ir padėjo neabejoti savimi. Jurgita labai šiltas žmogus ir jautiesi su ja geriau ir labiau savim pasitikintis. Tikrai po mentorystės jaučiuosi, kad man tikrai nedaug ir betrūksta iki to, kad būčiau pilnam savo norimos rolės potenciale.
Mentorystės grupės dalyvė
2024
Labai vertinu Jūratės indėlį, organizuotumą ir labai koncentruotą darbą sesijų metu. Labai vertingi buvo pratimai: tiek vertybių, tiek motyvuojančių faktorių išsigryninimo, taip pat ir kompetencijų išsigryninimo, nes tai kaip tik labai aktualu šiuo metu darbe. Manau, patobulėjau įvardinant kompetencijas, atradau būdus, kaip pasitikrinti įsivardintas vertybes bei motyvuojančius faktorius. Įgavau pasitikėjimo savimi pamačiusi, kad karjeros kelyje gana sėkmingai identifikavau savo augimo kelią ir tobulėjimo kryptį.
Mentorystės grupės dalyvė
2024
Man buvo svarbu išsigryninti savo motyvatorius, vertybes ir suprasti, kodėl jie tokie ir ką man jie reiškia. Supratau, kad mane pakrauna labai daug dalykų ir kad prioritetai dabar yra skirti šeimai.
Mentorystės grupės dalyvė
2023
Grupėje buvo naudinga pamatyti, kad visi esame kelyje ir kiekvienas vis kažkokiame etape su atitinkamais iššūkiais.
Mentorystės grupės dalyvė
2023
Įstrigo tai, kad negalima atiduoti visos savęs ir neturi būti kitų poreikiai aukščiau savų ir kartais dėl gero rezultato reikia būti šiek tiek savanaudiškai. Buvo vertinga išsigryninti kompetencijas, kurias atrodo kasdien naudojame, bet sau sunkiai pritaikome, o taip pat mentorystės programa padėjo stabtelti ir pažiūrėti, kas svarbu yra man, o ne kitiems, kaip svarbu yra nepamesti savęs ir savo vertybių. 🙂
Mentorystės grupės dalyvė
2024

HR klube susibūrę labai geranoriški ir žiniomis linkę dalintis nariai bei pranešėjai

Mane HR klubas įkvepia daryti pokyčius tiek organizacijoje tobulinant procesus, tiek asmeniniame augime. Didžiausi pliusai – būti tarp bendraminčių, mokytis, semtis idėjų ir jas realizuoti savo organizacijoje. Gera matyti įsitraukusius narius, o dar maloniau susitikti gyvai. HR klube susibūrę labai geranoriški ir žiniomis linkę dalintis nariai bei pranešėjai, galiu pasidžiaugti, kad jaučiuosi ten, kur ir norisi būti.

Asta Gedvilienė | SPPA administracijos ir personalo vadovė

Jūs mus auginate ne tik kompetencijų prasme, bet ir vedate savęs pažinimo keliu.

Po atostogų Tavo laišką kurį laiką laikiau su vėliavėle, bet jau šiandien mano ausyse ausinukai ir nėriau į tavo žinutę. Kaip maloniai nuteikė tavo video! 🙂 Na tikrai – su komanda kuriate nuostabius ir šiltus dalykus ir prie kiekvieno nario prisiliečiate su nuoširdžiu noru padėti. Tai ir traukia eiti su jumis toliau ir giliau. Aišku, kad tęsiu kelionę HR klube! 🙂 Visada pajaučiu įkvėpimą klausydamasi tavęs ar pranešėjų. Gaila, kad ne visur suspėju, bet einu savo tempu. Saugumą duoda žinojimas, kad visada klube rasiu man reikiamą informaciją, tad organizacijoje atsiradus naujai temai – klube susirandu platesnę info, arba atsakymus. Gera matyti įsitraukusius narius, o dar maloniau susitikti gyvai. O kokie stebuklai vyksta mentorystės programoje su Jūrate – tai nebeišsipėsiu :). Jūs mus auginate ne tik kompetencijų prasme, bet ir vedate savęs pažinimo keliu.

Sėkmės jums kūryboje, o aš tik galiu pasidžiaugti, kad jaučiuosi ten, kur ir norisi būti.

Mastermind sesijų su Darija atsiliepimai

Nežinojau ko tiketis tai buvo labai įdomu ir naudinga. Daug išmokau ir supratau apie save.
Mentorystės grupės dalyvė Liubov
2024
Darija labai puiki lektorė ir koučerė, jautėsi Išskirtinė motyvacija ir labai draugiškas ryšys. Labai geras bendrystės jausmas, patirties pasidalinimas, narių paskatinimas, gera nuotaika.
Mentorystės grupės dalyvė Edita
2024
Visada naudinga pažvelgti į save kitų akimis, pasitarti, pasidalinti patirtimi. Kartais net pavyksta pačiai įeiti į eksperto rolę 🙂
Mentorystės grupės dalyvė
2024
Džiaugiuosi, jog per MM sesijas pamačiau ir įsitikinau, kokių nepaprastų žmonių yra aplinkui, su, atrodo, neįgyvendinamais tikslais, kurie pavyksta 200%. Ačiū Jums visoms, merginos, už sesijas ir galimybę dalintis. Sėkmės visoms, kurios yra kelyje gerų ir didelių darbų bei tikslų.
Mentorystės grupės dalyvė Viktorija
2024

Aktyvi HR klubo bendruomenė

Vienas bilietas

ir galimybė dalyvauti visų metų programoje

narystės pirkimo sąlygos

Pasidalinimai po kurso “Savirealizacijos jėga” su Giedre

Man tai buvo mieli širdžiai penktadieniniai susitikimai, laikas sau sustoti ir pagalvoti, galimybė pabūti su savimi ir kartu pabūti su visais, dalintis patirtimi, pajusti kaip svarbu skirti laiko tik sau, suprasti savo vidinį pasaulį, pajusti vidinę ramybę, nieko nebijoti, kad vėliau turėtum gerosios energijos nuversti kalnus.
Jurgita
2023
"Ačiū Giedrei už priminimą, kad yra ne tik šeima, vaikai, kolektyvas, bet visų pirma esu "aš", atrodo paprasti dalykai, bet nuo kasdienybės ir darbų gausos, nuolatinio lėkimo pamiršau save. Šis mokymų ciklas leido susimąstyti visų pirma ko noriu "aš" ir suprasti, kad nuo "mano vidinio mikroklimato" priklauso tolesnis bendravimas su kitom soc. grupėm (šeima, vaikai, darbo kolektyvas). Ačiū
Viktorija
2023
Nieko nesitikėdama gavau pačią geriausią progą sustoti ir pabūti su savo mintimis kiekvieną penktadienio rytą. Daug net nekeltų klausimų, kurie pasirodo buvo giliau, gavo atsakymus. Susitikimų dėka ir pasitikėjimo ir tikėjimo, kad viską darau teisingai prisipildė. Esu dėkinga Giedrei už įgarsinimą paprastų, bet labai svarbių dalykų!
Ilona
2023
Giedre, ačiū už Tavo ramų ir įžeminantį vedimą į savirealizaciją. Šitas kursas davė daug atsakymų ir padėjo pamatyti save, kitus, situacijas bei aplinką kitaip - papra
Akvilė
2023
"Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu" - viena gražiausių H. Radausko sentencijų lyg nuoroda į tai, kad gyvenimą pirmiausia kuriame mintyse, o mūsų mintis taip pat kuria ir kontekstas t.y. aplinka, žmonės (Gabor Maté). Visą vasarą, rubrikoje LAIKAS SAU, turėjome galimybę sustoti, pasigilinti, pamąstyti, užsinorėti, pastebėti, suplanuoti, įprasminti ir kurti savo gyvenimo pasaką, prisiimdami asmeninę atsakomybę už kiekvieną gyvenimo duotą dieną.
Erika
2023
Savirealizacijos ciklo susitikimai su Giedre man buvo itin laukiami ir labai natūraliai tapo neatsiejama penktadienio ryto dalimi. Tai buvo kokybiškas laikas sau ir apie save, be to, Giedrė sukūrė jaukią ir saugią aplinką dalinimuisi ir tikrumui. Esu tikra, kad visos dalyvavusios išsinešė daugiau, nei spėjo įvardinti susitikimų metu. Širdingas dėkui už šį laiką!
Aušra
2023
Džiaugiuosi, kad galėjau dalyvauti savirealizacijos vasaros grupėje su Giedre! Šie mokymai ne tik įkvėpė mane ieškoti gilesnio savęs supratimo, bet ir suteikė naudingų įrankių asmeniniam augimui. Džiaugiuosi, kad galiu pritaikyti naujai įgytas žinias ir įgūdžius savo kasdieniame gyvenime.
Evelina
2023
Vienas labiausiai įstrigusių dalykų buvo apie visatos ženklus, kadangi aš juos taip pat stebiu ir niekam garsiai to nesakydavau, kad negalvotų, kad esu biskutuką kukū bet išgirdus Giedrę kalbant apie tai nusiraminau, kad aš ne viena tokia
Jurgita
2023

Dalinasi HR klubo komanda

Kylant profesiniams iššūkiams visus atsakymus gausiu HR klube man patogia forma

Esu beveik tikra, kad kylant profesiniams iššūkiams visus atsakymus gausiu HR klube man patogia forma – mokymų formatu, aprašymu ar šablonu HR gide, diskutuojant su bendruomenės nariais ar lektoriais Webinare, susitikimuose ar vizituose į įvairias organizacijas. Net jei nespėju sudalyvauti – esu rami, kad reikiamus įrašus galėsiu pasižiūrėti man patogiu metu.

Atskiri aplodismentai kassavaitinei rubrikai MANO LAIKAS. Jos dėka HR klubas yra ne tik profesiniam augimui bet ir saviugdai. Dėl šios priežasties nebereikia jokių papildomų kursų ar seminarų dėl savęs, nes viską gauname čia. Sąmoningumo, emocinės sveikatos, asmenybės auginimo, laiko planavimo, sveikatos ir panašių temų gausa leidžia stiprinti pasitikėjimą savimi ir taip sukurti daugiau vertės savo organizacijai.

Giedrė
Rasa

Labai džiaugiuosi, kad dabar viską turime vienoje vietoje

Per +15 metų HR perėjau per visus personalo valdymo procesus, tačiau temų ir turinio tiek į plotį, tiek į gylį… Todėl nors ir galėdama apie save pasakyti, kad esu pro, pati esu augime ir nuolat stiprinu profesionalumo raumenį. Praktiškai kiekvieną savaitę ko nors mokausi, skaitau, domiuosi, seku tendencijas pagal tai, kuo gyvena mano organizacijos, kurias konsultuoju, padedu įdiegti ar atsinaujinti procesus. O planuodama HR klubo veiklas sudėjau aktualias ir svarbias, jautrias temas, su kuo startavome nuo klubo pradžios, taip pat jas atnaujinu matydama ir atliepdama savo komandos, savo pačios, klubo narių poreikius ir iššūkius su kuo jie gyvena savo organizacijose. 

Tad tuo pačiu dalyvaudama klubo veiklose turiu galimybę pasitikrinti, atsinaujinti savo žinias, gauti atsakymus, kurių ir man reikia čia ir dabar bei galimybę susiplanuoti pokyčius, nes kiekvienas klubo susitikimas yra detaliai apgalvotas, suplanuotas su labai aiškia žinute ir rezultatu, ko siekti ir kaip kurti vertę. Labai džiaugiuosi, kad dabar viską turime vienoje vietoje: nuo turinio, čia ir dabar klausimų sprendimo, bendruomenės pagalbos, palaikymo ir pasidalinimo/apsikeitimo patirtimi. 

Tai kuo dabar gyvenu, man aktualiausi rytmečiai su CEO, mastermind sesijos ir vadovų augimo, pokyčių bei veiklos valdymos temos. Vebinarus peržiūriu vėliau, jei negaliu sudalyvauti LIVE. Visada turiu pasižymėjusi į priekį, kas laukia eilėje, nes man svarbus mano kompetencijų stiprinimas ir tai susiplanuoju kaip ir kitas darbo dalis dienos eigoje, kad galėčiau būti dar sėkmingesnė pati. O tada skleidžiu ir daliniuosi savo žiniomis, skiriu tikrai daug energijos ir laiko, kad edukuočiau savo komandas, vadovus ir drauge kurtume dar daugiau vertės organizacijose. Manau tai yra labai svarbu ir padeda sukurti dar stipresnę HR ir vadovų partnerystę.

Renkuosi būti klube dėl turinio platumo ir galimybės jį taikyti įvairiose darbinėse situacijose.

Renkuosi būti klube dėl turinio platumo ir galimybės jį taikyti įvairiose darbinėse situacijose. Nepaprastai patogu, kad lieka daugumos praėjusių temų įrašai ir tai stipriai konkuruoja su kitų, panašia veikla užsiimančių klubų, turiniu. Dažnai grįžtu prie ankstesnių temų, kai prireikia platesnių įžvalgų diskutuojant su vadovais ar auginant organizacijų personalo valdymo lygį. Didelio intensyvumo kalendorius, kiekvienas mėnuo dedikuotas konkrečiam personalo valdymo procesui ir patogiai, struktūruotai pateikiamas formatas yra stipri pagalba auginant savo kompetencijas

Inga
Kristina

HR klubas - tikri HR profesonalų namai

Nors esu dar naujokė šiame klube, jaučiuosi privilegijuota, nes priklausau išskirtinei HR profesionalų bendruomenei. Šiame klube ne tik radau puikius bendraminčius, bet taip pat galiu pasinaudoti svarbia ir aktualia informacija bei turiu galimybę lankytis kitose organizacijose, iš kurių semiuosi naujų žinių. Dėka įvairių mokymų ir seminarų, kuriuose dalyvauju, nuolat plečiu savo akiratį, papildau savo žinių arsenalą.
Šis klubas iš tiesų yra mano atradimas, nes čia ne tik augu profesionaliai, bet ir mėgaujuosi kiekviena akimirka. Nuostabu būti dalimi tokios įkvepiančios bendruomenės, kurioje žmonės, tokie kaip tu – žibančiomis akimis. Dėkoju už nepakartojamą patirtį, nes klubas – tikri HR profesonalų namai.

Jeigu tavęs nėra čia - tu nežengi su koja kojon su HR mada

Mano didžiausias atliepiamas lūkestis –  būti tarp mano srities profesionalų, dalintis gerosiomis praktikomis, patirtimi, nesijausti vienai ir gauti palaikymą. Taip pat tobulėti, augti ne tik HR srityje, bet kaip ir asmenybei, atrasti receptų sau, kaip neperdegti, rasti motyvacijos, kai visada tik pati motyvuoji kitus.

Taip pat man didelis pokytis – radimas laiko sau ir įsiklausymas į save. Labai patiko paskaita apie Chat GPD bei HR analitiką – puiki galimybė atrasti ir naudoti įrankius darbinėje veikloje, taip gaunant didžiulę vertę tiek pačiai sau, tiek klientams.

Smagūs gyvi susitikimai – jų metu būna labai skirtingos, įdomios ir dar nebandytos veiklos. Tad ne tik mezgame naujus kontaktus, bet ir labai gerai praleidžiame laiką. Naujos idėjos, įkvėpimas, daug įvairios, aktualios informacijos, kurią puikiai pritaikai HR veikloje ir asmeniniame gyvenime. Būti HR klube – tai prestižas. Jeigu tavęs nėra čia – tu nežengi su koja kojon su HR mada 🙂

Edita
Eglė

Atvirai, negalvojau, kad man bus vertės, bet #ohwell kaip klydau

Kai pradejau dirbti su HR klubo projektu, atvirai, negalvojau, kad man bus vertės, nes esu marketingo/komunikacijos srities specialistė, o klubas yra skirtas HR žmonėms. Bet #ohwell klydau! Nes HR klubo komandos merginos klubo turinį taip išplėtė, kad jame jaučiuosi puikiai. Man labai patiko paskaitos apie darbuotojų ambasadorystę su Deividu Budginu, darbdavio įvaizdį su Asta Mikalajuniene, vidinę komunikaciją su Vija Urbanaviciene, savo, kaip specialisto prekės ženklo pozicionavimą LinkedIn su Olga Kairiene. Per šiuos beveik 10 mėnesių, penktadienio rytais 9.00 tapo rutina pasijungti į MANO LAIKO rubriką, kur turėjome ir mindfullness kursą su Pauliumi Rakštiku, ir visos vasaros kursą apie savirealizaciją su Giedre, ir pavienių paskaitų apie sveikatą, hormonus ir truputį “kosmoso” su Renata Urbonaite ir dar daug visko, ko iškart dabar nepamenu (bet ir nesijaudinu, nes yra narystėje įrašai! Dažnai nueinu įsikvėpt) Dabar, lapkritį labai labai fainas kursas su Milda Sabiene apie tikslus ir planavimą. 

Man patinka važiuoti į organizacijas, kai planuojami vizitai. Aš pati dirbu nuotoliu ir mažumėlę pasiilgstu “ofiso vaibelio” – tai čia puiki proga ir pamatyti, ir pajausti kaip/kur dirba kiti, kuo gyvena. Labai pasikraunu tuo hype’u. 

 

Vieno mygtuko paspaudimu viską gali rasti vienoje vietoje, - tai suteikia užtikrintumo ir saugumo.

Info gausa ir bendruomenė – tai 2 dalykai apie ką man yra HR klubas. Faina, kad vienoje vietoje turi tiek daug skirtingos medžiagos, informacijos, diskusijų, įvairių pavyzdžių. Nesvarbu, kad ne visko reikia ir ne viską panaudoji, bet vien žinojimas, kad vieno mygtuko paspaudimu viską gali rasti vienoje vietoje, suteikia užtikrintumo ir saugumo. Žinai, jog tada, kai tau kažko reikės, tu visad tai surasi čia. Kitas nerealus dalykas – tai bendruomenė. Smagu, jog čia susirenka besirūpinantys ir norintys vienas kitam padėti žmonės. Nėra perdėto prisirišimo prie organizacijų, tarpusavio konkurencijos. Čia susirenka tiesiog žmonės, kuriuos vienija viena profesija, kurie ateina į klubą dėl vienas kito ir savęs

Indrė

AUK. VEIK. MĖGAUKIS.

Būk drąsus pradėti - apsupk save tais, kurie įkvepia - išgirsk, išbandyk, eksperimentuok - plėsk akiratį ir būk atviras naujiems dalykams!