Ir Tu pagaliau turi komandą

HR klubo kuriančioji komanda Giedrė Vaitiekūnaitė ir Rasa Kaminskienė

HR klubą sukūrėme TAU, kad pagaliau turėtum komandą ir palaikymą.

Bei viską, ko gali prireikti kiekvieną dieną Tavo personalo profesionalo darbe!

HR klube Tavęs laukia

HR mokymai

Vos prisijungus iš karto turėsi galimybę žiūrėti mokymus iš Tau patogios vietos, Tau patogiu metu. Šiuo metu online mokymų paskyroje jau yra 11 mokymų skirtingomis HR temomis (daugiau informacijos sklityje HR MOKYMAI)

Aktualios HR temos

1-eri narystės metai - 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyks webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje (Visą programą rasi PROGRAMOS skiltyje).

HR ekspertai

Geriausių HR ekspertų, paslaugų teikėjų ir kitų HR Hint Online partnerių sąrašas. Prireikus paslaugų savo organizacijai, Tau nebereikės ieškoti rekomendacijų ir "google'inti" - mes atrinkome geriausius. Tau teliks išsirinkti ir galėsite pradėti.

HR praktikos

Gerųjų HR praktikų pasidalinimas kalbinant kiečiausius HR praktikus ir CEO, #vizitai į proaktyvias ir turinčias kuo pasidalinti organizacijas, gilinantis į jų sėkmės istorijas ir išmoktas pamokas.

HR gidas

HR Hint Online personalo valdymo procesų gide rasi 9 pagrindinių HR procesų aprašymus ir 250+ juos papildančius šablonus, įrankius ir priemones lengvam procesų diegimui organizacijoje. Tau nereikės jų kurti! Prireikus priemones galėsi siųstis ir adaptuoti pagal savo organizacijos poreikius ir daugiau laiko galėsi skirti darbui su žmonėmis.

Renginiai

Gyvi susitikimai ketvirčio renginiuose, vasaros stovykloje ir metų atidarymo renginyje. Kad bendruomenė būti stipri, svarbu turėti progą apsikabinti. HR klubo nariai dalyvaus tik jiems skirtuose susitikimuose, kuriuose aktualios HR ir asmenybės augimo temos, įkvepiantys svečiai, įtraukiantys užsiėmimai ir praktikos.

Darbo pasiūlymai. Mentorystė

Darbo pasiūlymai personalo valdymo pozicijoms, mentorystės erdvė, galimybė užduoti savo klausimus ir greitai susisiekti su reikiamais žmonėmis juos spręsti.

Uždara FB grupė

Uždara Facebook grupė, kurioje vyks pagrindinis veiksmas - renginių transliacijos, HR klubo bendruomenės diskusijos ir pokalbiai.

Specialus turinys

Tik HR klubo bendruomenei atsakant į jų klausimus ir kitomis aktualiomis temomis naujienlaiškių, #Tips&Tricks rubrikų formatu.

Užsiėmimai asmenei lyderystei

Dėmesys sąmoningumo, asmeninės lyderystės auginimui. Kiekvieną savaitę vykstantys užsiėmimai #ManoLaikas padės grįžti ir nepamesti savo paties poreikių, emocinės būsenos ir geros nuotaikos. Filosofija "veikti iš malonumo" HR klube skamba kaip pagrindinis motyvas dirbant savo darbą.

Detali metų programa 2024

Vienas bilietas

ir galimybė dalyvauti visų metų programoje

narystės pirkimo sąlygos

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Ši narystė bus Jums itin naudinga, jei žengiate pirmuosius žingsnius personalo valdymo srityje. Nes čia, HR klube, rasite viską, ko gali prireikti kiekvieną dieną personalo specialisto darbe. Savo vartotojo paskyroje, rasite: mokymus, naudingus straipsnius, interviu su ekspertais ir patarimus personalo valdymo temomis. Taip pat HR gidą, kuris padės nuosekliai keliauti per personalo valdymo procesus juos diegiant ar keičiant. Turėsite ir visus reikiamus pavyzdžius bei reikiamus šablonus (jų daugiau nei 250+) pradedant pokyčius. HR klube vyks praktinės dirbtuvės ir organizacijų gerųjų praktikų pasidalinimai, kas leis įsikvėpti daryti sprendimus. Turėsite galimybę būti tarp bendraminčių, gauti palaikymą ir pagalbą, dalyvauti bendruomenės renginiuose, susipažinti ir plėsti savo kontaktų ratą. 

Taip. Metų programa yra sudaryta atliepti visus personalo valdymo procesus ir svarbias HR temas dabar bei kalbėti apie tendencijas ir pasiruošti ateities pokyčiams. Turėsite ne tik galimybę pasitikrinti ir įsivertinti personalo valdymo procesus savo organizacijoje, nes gausite visą struktūrą ir bazę, bet ir lengviau galėsite atliepti vadovų ir darbuotojų poreikius bei lūkesčius, spręsti iššūkius, nes turėsite visą reikalingą informaciją ir pagalbą gauti atsakymus Jums dabar aktualiomis temomis. Taip pat išbandysite naujus augimo metodus ir įrankius, kurie padės stiprinti tiek profesines, tiek asmenines kompetencijas.

Taip. Informuokite mus el. paštu info@hrklubas.lt ir mes išrašysime sąskaitą-faktūrą.

HR klubo narystė galioja vienerius metus nuo tada, kai įsigyjama. Pvz. narystę įsigijote 2023-09-18, tad ji bus aktyvi iki 2024-09-18

Narystės mokestis yra nuskaičiuojamas iš karto įsigijus narystę į HR klubą (suvedus savo duomenis). Jei Jūsų įmonėje nėra galimybės įsigyti narystę per internetinį puslapį – rašykite info@hrklubas.lt ir išrašysime išankstinę sąskaitą-faktūrą apmokėjimui.

Apie savo norą nutraukti narystę informuokite mus el. paštu info@hrklubas.lt likus 10 dienų iki narystės pasibaigimo. Nes narystės mokestis nuskaičiuojamas automatiškai po metų, jei narystės nenutraukiate.

Galioja nuolaidos perkant kelias narystes vienoje organizacijoje:

Perkant 1 bilietą – 1299 EUR + PVM
Perkant 2 bilietus – 1899 EUR + PVM

Perkant 3+ bilietus – 2499 EUR + PVM

Įsigyjant daugiau nei 1 prenumeratą rašykite mums info@hrklubas.lt ir išrašysime išankstinę sąskaitą-faktūrą apmokėjimui.

Susisiekite su mumis el. paštu info@hrklubas.lt

Visų klausimų laukiame info@hrklubas.lt ir pasistengsime kuo greičiau su Jumis susisiekti ir Jums atsakyti.

Įsivaizduok, kad

turi viską, ko gali prireikti kiekvieną dieną tavo, personalo profesionalo, darbe:

  • palaikančią ir įkvepiančią komandą, kurioje gauni atsakymus ir sprendi tau svarbius klausimus;
  • įrankius, kokybiškiems personalo valdymo sprendimams;
  • patikimus personalo partnerius, kai reikia pagalbos ir kitos kompetencijos;
  • mokymus, pranešimus, tenendcijų apžvalgas ir viską, ko tau gali prireikti, kad kiekviena diena darbe būtų lengva, džiugi ir kurianti vertę.
HR klubas - vieta, kur visa tai yra!
HR Hint Online Giedrė Vaitiekūnaitė Rasa Kaminskienė

Pagaliau ir Tu turi komandą!

HR klubas – ne tik apie personalo valdymo profesinių kompetencijų auginimą ir personalo, kaip strateginio partnerio versle, stiprinimą. Tai klubas kartu ir apie:

  • tvirtą bendruomenę, kurią vienija panašus supratimas apie personalo valdymą;
  • asmenybės vystymąsi ir augimą;
  • asmeninės lyderystės puoselėjimą;
  • sąmoningumo didinimą;
  • savirealizacijos galimybę;
  • kontaktų ir naudingų ryšių palaikymą.

AUK. VEIK. MĖGAUKIS.

Būk drąsus pradėti - apsupk save tais, kurie Tave įkvepia - išgirsk, išbandyk, eksperimentuok - plėsk akiratį ir būk atviras naujiems dalykams!