Mėnesio tema | 2023 lapkritis

Talentų valdymas

Talentų vertinimas ir pakeičiamumo planavimas

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

Antroji laiko planavimo paskaita (įrašas)
TIKSLAI IR PRIORITETAI

11 03 | MANO LAIKAS
su Milda Sabiene

Antroji laiko planavimo paskaita su Milda Sabiene (įrašas) – TIKSLAI IR PRIORITETAI – dėl ko jie svarbūs laiko planavime, kaip keltis tikslus, kuriuos ne tik turime, bet ir norime pasiekti.

Inovacijų kultūros diegimas įmonėje: barjerai ir galimybės

11 08 | WEBINARAS
su Justina Klyviene

Apie ką kalbėsime: 

  • Kas yra inovacijų kultūra ir kokie pagrindiniai mitai, kuriais apipinta inovacijų kultūra 
  • Inovacijų kultūros hack’ai  
  • Inovacijų kultūros įsivertinimas įmonėse.

Informuojame, kad bus daromas ĮRAŠAS.

DOVANA HR KLUBO NARIAMS | CEO ir HR tandemas.
Kam dar nesame pasiruošę?

11 09 | WEBINARAS
su Giedre Vaitiekūnaite

HR Klubo įkūrėja Giedrė Vaitiekūnaitė HR Klubo nariams dovanoja galimybę nemokamai dalyvauti savo webinare. Norint dalyvauti tiesiogiai reikia įsigyti bilietą su nuolaidos kodu. Bilietų įsigijimo nuoroda >> čia.

11 06 | TIPS & TRICKS

Kaip motyvuoti darbuotojus ambasadorius?
3 žingsnių sistema

Šį pirmadienį HR Tips & Tricks rubrikoje apie darbuotojų ambasadorių motyvaciją. Žiniomis dalinsis Deividas Budginas – darbuotojų ambasadorystės ekspertas, šioje srityje dirbantis daugiau nei 4 metus, o komunikacijos srityje jau 11 metų.

11 10 | VIZITAS

Vadovų ugdymas ir jų kompetencijų stiprinimas Danske Bank

SVARBU: į vizitus reikalinga registracija. Dalyvių skaičius labai ribotas.

Vadovai – organizacijos variklis ir jų auginimas įmonės viduje vis dažniau tampa kertine ašimi, aplink kurią sukasi visos įmonės sėkmė. Nes sėkmingam vadovavimui reikia tiek talento, tiek ir gerų įgūdžių.

Susitikime kalbėsime ir diskutuosime kaip šokti vieną šokį vidiniams treneriams, HR ir vadovams, kad įmonės tikslai būtų pasiekti per efektyvią ir sėkmingą vadybą, o patirtimi ir praktikomis pasidalins Laura Makelė, Operational excellence consultant-expert / veiklos meistriškumo ekspertė, ir Lina Budrytė-Nugare, Senior learning and development consultant / vyresnioji mokymosi ir vystymo konsultantė.

Sužinosime kaip Danske Bank yra ugdomi vadovai ir kokias programas kuruoja personalo komanda. Išgirsime ir apie vieną labai praktinę, į kasdienę veiklą orientuotą programą, kurią jau praėjo 220 vadovų.

Iš tradicinės organizacijos į savivaldžią - kaip?

11 14 | RYTMETIS SU CEO Mindaugu Stankevičiumi, Tobis Group Generaliniu direktoriumi

 Tobis jau beveik ketverius metus dirba savivaldžiais principais: – Jokių prognozių; – Įgaliojimai darbuotojams; – Kassavaitiniai pasidalinimai rate. Informuojame, kad bus daromas ĮRAŠAS.

Trečioji laiko planavimo paskaita (online susitikimas)
METŲ IR MĖNESIO planavimas

11 17 | MANO LAIKAS
su Milda Sabiene

Trečioji laiko planavimo paskaita su Milda Sabiene (įrašas) – METŲ IR MĖNESIO planavimas. Tikime, kad šių paskaitų dėka jei ir nepadaugės paroje laiko, bet jo užteks viskam. 🙂 

Trūksta talentų? Vienas iš sprendimų - darbuotojų nuoma

11 22 | WEBINARAS su Justyna Ščerba

Susisitikimas su Advokatų profesinės bendrijos „Magnusson Lietuva“ asocijuota teisininke, darbo teisės eksperte – Justyna Ščerba. Šiame susitikime pakalbėsime apie darbuotojų nuomą ir ką turime žinoti apie laikiną įdarbinimą:

11 15 | WEBINARAS

Darbuotojų stebėjimas laikantis teisės aktų reikalavimų, užtikrinant veiklos produktyvumą bei duomenų apsaugą

Darbuotojų stebėjimas darbovietėse jau tapo įprasta praktika dėl įvairių priežasčių, įskaitant siekį  gauti objektyvią veiklos ir atliekamų veiksmų informaciją, nesvarbu, kur darbuotojai dirba – biure ar namuose.

Kviečiame HR klubo narius į webinarą kurio metu „Fondia Lietuva“ teisininkas Benjamin Kolyško bei „Hermitage Solutions“ inžinierius Mindaugas Kadūnas, pardavimų vadovas Rimantas Butkevičius ir IT saugumo produktų inžinierius Dinas Morozovas atitinkamai pristatys ir išaiškins su šia tema susietus darbuotojų stebėjimo reikalavimus bei pateiks žinių apie saugos įrankius, padedančius pasiekti produktuvių rezultatų ir užtikrinti duomenų saugumą.

Informuojame, kad bus daromas ĮRAŠAS.

11 20 | TIPS & TRICKS

Ką dar galime padaryti, kad konfidencialumo ir nekonkuravimo susitarimai veiktų?

Rekomendacijomis pasidalins Jurgita Vaičiulionienė, vyr. teisininkė, Fondia Lietuva vadovė. „Fondia Lietuva“ – Šiaurės ir Baltijos šalių teisinių paslaugų įmonių grupės narė. Grupė veikia nuo 2004 metų, vienija daugiau nei 130 teisininkų Suomijoje, Švedijoje, Lietuvoje ir Estijoje. Fondia teikia aukštos kokybės verslo teisines paslaugas, pasitelkdama novatoriškus paslaugų modelius ir technologijas. Pavyzdžiui, Fondia ilgalaikės partnerystės paslauga – Teisės departamentas kaip paslauga (LDaaS) – užtikrina klientų galimybę pirkti teisines paslaugas pagal klientų poreikius ir greitai bei lengvai gauti pagalbą.

Grūdinimosi menas: nuo Nulio iki Ruonio

11 24 | MANO LAIKAS
su Alanu Džeranovu

Susitikimo metu Alanas pasidalins savo grūdinimosi kelione. Jis papasakos, kaip iš kovos su baime, tai virsta filosofija, kodėl tai yra „vaistas nuo visų ligų“, supažindins su skirtingais grūdinimosi būdais pagal kiekvieno poreikį ir galimybes, bei apie naudas bei fiziologinius procesus organizme. Visa tai bus pateikiama su didžiausiu motyvacijos pliūpsniu!

Talentų valdymas, talentų vertinimas ir pakeičiamumo planavimas

11 28 | MĖNESIO MASTERMIND SESIJA
su Darija Tonkich

Mastermind sesija vedama workshop’o principu, kurios tikslas – asmeninis augimas, tobulėjimas, greitas tikslo pasiekimas per kolektyvines diskusijas, dalijimąsi patirtimi, palaikymu ir pagalba sprendžiant problemas. Diskusija vyksta tarp visų grupės narių, tad gaunama vertingų įžvalgų, idėjų ir perspektyvų iš kitų dalyvių.

Po kiekvienos sesijos narys gali apibendrinti gautas įžvalgas, idėjas ir sprendimus, kuriuos jis laiko vertingais ir pritaikytinais savo situacijai. Remiantis tuo, jis gali sukurti veiksmų planą, kaip judėti į priekį ir pasiekti savo tikslus.

Kaip siekti teisingo ir konkurencingo atlygio?

11 29 | WEBINARAS su Renata Vėbriene

Atlygis viena jautriausių ir aktualiausių temų. Organizacijos suka galvas kaip pritraukti talentus, kaip užtikrinti vidinį teisingumą, kaip išlaikyti talentus ir užtikrinti konkurencingumą su rinka.

11 27 | TIPS & TRICKS Auginantys pokalbiai

Darbuotojų emocinė gerovė. Kiek šnekam, o kiek iš tiesų darom?

Išskirtinai HR klubo nariams Giedrės ir Almanto Dulkio pokalbis apie:

🟪 Kas būdinga organizacijoms, kurios tikrai rūpinasi savo darbuotojais? Kaip jas atpažinti?

🟪 Verslo ir darbuotojo laimės koreliaciją.

🟪 Darbuotojų individualių poreikių paieškas ir atliepimą.

🟪 Balanso paieškas versle ir gyvenime.

🟪 Dirbtinio intelekto ir žmogaus santykį.

🟪 Kietąsias ir minkštąsias darbuotojų kompetencijas.

Tik #HR klubo auditorijai Almanto mintys apie personalo žmogų dabartiniuose pokyčiuose, kylančius iššūkius, augimo tempą tokiomis sąlygomis. Ar gali jis būti per greitas?

11 28 | NAUJOKO KAVA

HR Klubo naujų narių susitikimas

Norime pasilabinti ir susipažinti su naujais HR Klubo nariais! Todėl kviečiame naujai prisijungusius, arba visus, kurie turi klausimų. Susitikime aptarsime kaip lengvai naviguoti HR klubo nario paskyroje BEI atsakysime į kylančius klausimus. Mėgausimės buvimu kartu 😉

PRISIJUNK DABAR!