Mėnesio tema | 2024 sausis

Veiklos valdymas

Efektyvus personalo valdymas

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

CHARAKTERIS | Aš ir mano charakteris

01 05 | MANO LAIKAS su Giedriumi Švetkausku​

MANO BALANSAS’24 – žiemos kursas rubrikoje MANO LAIKAS, su skirtingomis, mums jau gerai žinomomis, balanso rato temomis (kurdami programą rėmėmės Mildos Sabienės pristatytu balanso ratu). Mūsų tikslas – inspiruoti Jus visose gyvenimo srityse kurti geresnę gyvenimo kokybę.

 

1/9 | AŠ ir MANO CHARAKTERIS | Perskaityk mano charakterį su fenotipologijos specialistu Giedriumi Švetkausku.

Kviečiame gauti mokslinį savo individualaus charakterio išaiškinimą bei įdomiai praleisti laiką susipažįstant su savimi ir su žmonėmis, kurie jus supa.

 

Organizacijos transformacija išlaikant kryptingai veikiančius darbuotojus

01 09 | RYTMETIS SU CEO Monika Tarvydyte

Monika – jauna, žavi ir be galo stipri asmenybė kurianti neįtikėtinus dalykus savo šeimos versle.

Monika sako “Esame kartų pokyčio kelionėje, kai versle dirba jau trys Tarvydžiai, kur susilieja patirtis ir naujatviškas maksimalizmas;)”

Bus įdomu!

SVEIKATA | Sveikos mitybos principai

01 12 | MANO LAIKAS su diestiste Ugne Radzevičiene

2/9 | SVEIKATA | Sveikos mitybos principai su dietiste Ugne Radzevičiene.

Ugnė Radzevičienė garsiai ir atsakingai deklaruoja, kad pažanga bet kurioje gyvenimo srityje prasideda nuo pažangos mityboje, o toliau belieka stebėti džiuginančius pokyčius ir rezultatus tiek fizine, emocine ar net dvasine prasme, kadangi pokyčiai vyksta absoliučiai visur. Susitikimo metu kalbėsime apie tai, kaip maistas ir visavertė mityba įtakoja žmonių darbo našumą, produktyvumą, streso valdymą bei emocinį stabilumą apie ką, galimai, dauguma net nepagalvoja, kai pritrūksta tos vienos lemtingos idėjos rezultatui pasiekti. Jei norite sužinoti, kaip tapti geriausiu bei kas gali padėti išlikti viršūnėje- kviečiame susitikti ir sužinoti.

01 01 | TIPS & TRICKS

Veiksminga krizių komunikacija

Veiksminga krizių komunikacija yra lemiamas elementas, siekiant išlaikyti organizacijos reputaciją, minimizuoti žalą ir užtikrinti, kad svarbi informacija būtų perteikta tiksliai ir laiku. Pasidalinsime pagrindiniais principais ir praktikomis, kurių organizacijos gali laikytis, reaguodamos į krizes.

01 10 | GEROJI PRAKTIKA

Darbuotojų įvertinimas, pripažinimas bei apdovanojimas už jų indėlį

Darbuotojų įvertinimas, pripažinimas ir apdovanojimas yra svarbūs veiksniai organizacijų sėkmėje. Šie procesai padeda ne tik gerinti darbuotojų pasitenkinimą darbu ir jų darbo efektyvumą, bet taip pat skatina ilgalaikį įsipareigojimą organizacijai. Pakalbėsime apie praktikas, kuriomis galime tai stiprinti. I -oje dalyje Juozas Sargūnas MELP bendraįkūrėjas, darbuotojų naudų profesionalas, virš 15 metų dirbantis toje srityje pasidalins kaip kurti tokias programas, kokios praktikos. II – oje dalyje svečiuose ir patirtimi savo organizacijose pasidalins “BAA Training” žmonių departamento vadovė  Laura Miečelienė.

01 11 | GYVAS SUSITIKIMAS

Svajonių koliažo dirbtuvės

Sakoma, jei nori laimėti loterijoje, pirmiausia turi nusipirkti loterijos bilietą, argi ne taip? Visata pildo norus tuomet, kai žino ką pildyti. Ar tikrai žinai ko nori? 😊

UŽSIĖMIMĄ VEDA Eglė Paplauskienė, HR Hint Online ir HR klubo Marketingo ir komunikacijos projektų vadovė, prekinių ženklų ESSUdesign ir ESSUcreative vystytoja, didelė foto koliažų mylėtoja ir klijuotoja, „Points of You” praktikė, sulėtėjimo būsenos ieškotoja, kūrėja ir kvietėja, #pause4balance (sustok, nebėk, paJAUSK) ir #mažuosedalykuoselaimeė ambasadorė.

SVARBU: reikalinga registracija. Dalyvių skaičius LABAI ribotas. 🙂

Kaip tinkamai valdyti konfliktus?

01 17 | WEBINARAS su Gediminu Anužiu, Grand Partners

Konfliktai organizacijoje gali atsirasti dėl skirtingų interesų, vertybių, tikslų arba informacijos trūkumo. Nepaisant to, kad konfliktai gali būti iššūkis, jie taip pat gali būti galimybė organizacijai tobulėti ir prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų.

Šiame susitikime pakalbėsime kaip tinkamai valdyti konfliktus.

PARTNERYSTĖ | Apie santykius partnerystėje

01 19 | MANO LAIKAS su verslo psichologe Milda Sabiene

Tikiu, kad kiekvienam iš mūsų santykiai yra svarbu ir mes norime bei siekiame, kad mūsų santykiai/šeima būtų laiminga.

Ką daryti ir ko nedaryti, kad sukurti laimingą šeimą? Kaip surasti balansą tarp darbo ir šeimos?

01 15 | TIPS & TRICKS

Žvilgsnis į 2024

Apie HR tendencijas ir prioritetus naujiems metams.

01 22 | MOKYMŲ ĮRAŠAS

Organizacinė struktūra

Tęsiame pažadus ir pildome mokymų krepšelį TAVO, klubo nario, paskyroje! Sausį nauji mokymai apie ORGANIZACINĘ STRUKTŪRĄ su Diana Palivoniene. Organizacinė struktūra visų pirma vadovavimo lygių ir darbo funkcijų bendradarbiavimas tam, kad efektyviausiai būtų pasiekti įmonės tikslai. Kalba eina apie priemones darbui suskirstyti, o taip pat poreikį tų užduočių vykdymą koordinuoti. Visada įdomu žinoti, kokios tendencijos, bet pirmiausia reikia suprasti, kokia yra jūsų įmonė, tikslai ir kokia struktūra geriausiai tinka jums.

01 23 | NAUJOKO KAVA

HR Klubo naujų narių susitikimas

Norime pasilabinti ir susipažinti su naujais HR Klubo nariais! Todėl kviečiame naujai prisijungusius, arba visus, kurie turi klausimų. Susitikime: aptarsime kaip lengvai naviguoti HR klubo nario paskyroje; atsakysime į kylančius klausimus.

ŠEIMA | Ryšio su vaikais kūrimas ir stiprinimas

01 26 | MANO LAIKAS su 20 (!) vaikų mama Egle Vaitkevičiene

Jei mokytis, tai mokytis iš geriausių! Ar galite įsivaizduoti, kiek gėrio, meilės ir šilumos telpa daugiavaikės mamos širdyje? O kiek jos 20 vaikų mamos širdyje!? Taip taip – 20! Manau ne vienam dirbančiam tėčiui ar mamai bent kartą yra atėjusi mintis, kad vaikai kasdienių rūpesčių karuselėje kažkaip auga vieni. Ir liūdna būna supratus, kad jie užauga, o mes, atrodo, nespėjome iškutenti mažų pėdučių ir pasidžiaugti sniego kalnais lauke. Tyrimų duomenimis, Lietuvoje vaikai gauna ypač mažai tėvų dėmesio – vidutiniškai 7 minutes per dieną. Taigi skirkime laiko pasisemti įkvėpimo ir įsitraukime į savo kasdienybe bent tas 7 minutes, bet kokybiško buvimo su vaikais.

Suvaldyti pokyčiai: emociškai ir fiziškai

01 31 | WEBINARAS su Ugniumi Savicku

Pokyčių valdymas kaip vadybos disciplina tyrinėjama labai seniai, tačiau praktikoje sutinkama vis dar labiau kaip išimtis, nei įprasta praktika.

Pasimatykim ir panagrinėkim: – Kas yra pokyčio taikinys;

– Pokyčio valdymo tikslus;

– Kuo skiriasi pokyčio valgymas nuo projekto;

– Kada laikysime pokytį baigtu;

– Kriugerio efektą;

– 3 pokyčių valdymo modelius, kaip jie planuojami

– 5 REVIVE modelio disciplinas.

01 29 | AUGINANTYS POKALBIAI

Kaip parduoti idėją?

#auginantyspokalbiai | 4 – ojo sezono šeštosios laidos tema – bazinė kompetencija – pardavimai.

Kodėl kiekvienas personalo vadovas ją turi turėti ir kaip ją vystyti bei ugdyti? Šį kartą Giedrė kalbina Tomą Kriščiūną – aukščiausios klasės pardavimų profesionalas, Pardavimų pajėgos, UAB įkūrėjas, knygų “500 dienų su Saudo Arabijos princu” ir “Duok mums aiškumo” autorius.

Tik #HR klubo auditorijai Tomo komentarai apie organizacijos žvaigždes bei aplinkos suvokimą bandant parduoti savo idėjas. Bei išsamus atsakymas apie penkių žingsnių konspektą – kas ir apie ką tai? 

Malonaus ir auginančio klausymo!

PRISIJUNK DABAR!