Mėnesio tema | 2023 gruodis

HR strategija ir veiklos valdymas

Organizacijos kultūra, struktūra ir pokyčių valdymas

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

Savivertės svarba nerimo ir streso valdyme.

12 01 | MANO LAIKAS su Vaiva Adomaityte

Šis seminaras supažindins jus su kognityvinės elgesio hipno terapijos principais ir kaip jie gali būti integruoti jūsų savivertės stiprinimo procesą.

Seminare kalbėsime:
1. Nerimas ir Stresas: Kodėl Tai Svarbu?
2. Kognityvinė Elgesio Hipnoterapija: Kas Tai Yra?
3. Savivertės Stiprinimas Kognityvinėje Elgesio Hipnoterapijoje.
4. Ką Daro Kognityvinė Elgesio Hipnoterapija?

5. Kaip Integruoti Tai Į Savo Gyvenimą ir Darbą?

CEO ir HR tandemas: 3 įgyvendintų pokyčių pavyzdžiai ir išmoktos pamokos

12 05 | RYTMETIS SU CEO Monika Žvinklyte

Monika papasakos apie tris ryškius pokyčius organizacijose, kuriose ji dirbo – kaip iškilo poreikis, kokia buvo situacija, kokie sunkumai buvo procese ir kaip pavyko pasiekti norimus rezultatus.

Atleidimo labirintai ir darbdavio iššūkiai. Ką reikia žinoti apie atleidimą iš darbo?

12 06 | WEBINARAS su asocijuota teisininke, darbo teisės eksperte – Justyna Ščerba

Šį mėnesį kalbame apie pokyčių suvaldymą, o pokyčius dažnai lydi ir darbuotojų atleidimai. Todėl šis susitikimas ypač svarbus personalo komandai. Ne viena vertinga įžvalga ir patirties pasidalinimas jūsų organizacijos prevencijai.

12 04 | TIPS & TRICKS

Organizacijos HR metinė refleksija arba 30 klausimų HR pirmam naujų metų susirinkimui

Šį pirmadienį HR Tips & Tricks rubrikoje apie organizacijos HR metinę refleksiją arba 30 klausimų HR pirmam naujų metų susirinkimui. Žiniomis dalinsis HR Hint Online personalo projektų vadovų komanda.

12 07 | VIZITAS

Darbdavio identitetas: nuo darbuotojų pritraukimo iki išlaikymo

SVARBU: į vizitus reikalinga registracija. Dalyvių skaičius labai ribotas.

Apie įmonę: „Continental“ kuria novatoriškas technologijas ir paslaugas, skirtas tvariam ir sujungtam žmonių bei jų prekių judumui. Technologijų kompanija, įkurta 1871 m., siūlo saugius, efektyvius, sumanius ir prienamos kainos sprendimus transporto priemonėms. 2020 m. Continental generavo 37.7 milijardų dolerių vertės pardavimus ir šiuo metu darbina apie 193 000 žmonių 58 -iose pasaulio šalyse ir rinkose. 2021 m. įmonė minėjo savo veiklos 150 metų jubiliejų.

Ketvirtoji laiko planavimo paskaita - EFEKTYVUS SAVAITĖS PLANAVIMAS

12 08 | MANO LAIKAS su Milda Sabiene

Ketvirtoji laiko planavimo paskaita su Milda Sabiene (įrašas) – EFEKTYVUS SAVAITĖS PLANAVIMAS.

Kaip personalo komandai svariai prisidėti prie organizacijoje įgyvendinamų pokyčių

12 11 | WEBINARAS su Luku Mackevičiumi

Per šią interaktyvią sesiją dalyviai ne tik susipažins su esminiais sėkmingų organizacinių pokyčių principais, bet ir supras, kaip pasinaudojus ADKAR’o modeliu gali padėti savo kolegoms (vadovams) paruošti save ir savo komandas artėjančiams pokyčiams. Mes apžvelgsime:

  • Ką vadiname “geru” pokyčių organizacijose;
  • Ką tai reiškia “žmonėms”;
  • Kaip aš (personalo specialistas) galiu prisidėti sprendžiant su pokyčiais susijusius iššūkius.

Naujametiniai burtai ARBA kaip pasiruošti naujų metų sutikimui

12 15 | MANO LAIKAS su Giedre Vaitiekūnaite - Urbanovič

Geriausia laisvalaikio veikla man yra svajonių rašymas ir pliusiukų dėliojimas prie jau išsipildžiusių 🙂 Viena mano kolegė sako, na jau ne – aš tai šitom nesąmonėm neužsiimu. O aš užsiimu ir kviečiu jus į šį žaidimą. Jaukiai pasikalbėsime MŪSŲ LAIKE apie dalykus, kurie įkvepia, skatina žengti dar ir dar vieną žingsnį, parodo naujas galimybes ir primena, kad gyvenime vyksta stebuklai.

12 12 | GYVAS SUSITIKIMAS

Šventinis HR klubo narių susitikimas Kaune

Labai kviečiame šventinei PAUZEI: susiburti ir pabūti drauge, sustoti ir pasidžiaugti į pabaigą šuoliuojančiais 2023 metais.

12 13 | GYVAS SUSITIKIMAS

Šventinis HR klubo narių susitikimas Vilniuje

Labai kviečiame šventinei PAUZEI: susiburti ir pabūti drauge, sustoti ir pasidžiaugti į pabaigą šuoliuojančiais 2023 metais.

Svajonių koliažo dirbtuvės (gyvai biure VILNIUJE)

12 22 | MANO LAIKAS su Egle Paplauskiene

Sakoma, jei nori laimėti loterijoje, pirmiausia turi nusipirkti loterijos bilietą, argi ne taip? Visata pildo norus tuomet, kai žino ką pildyti. Ar tikrai žinai ko nori? 😊

SVARBU: reikalinga registracija. Dalyvių skaičius LABAI ribotas. 🙂

Klausimai asmeninei metų refleksijai

12 25 | TIPS & TRICKS STRAIPSNIS su Rasa Kaminskiene

Atkeliaujant Naujiems metams kviečiu akimirkai sustoti ir skirti laiko suvokimui ir įprasminimui visko, kas vyko šiais, 2023 m.

Ir nors mes puikiai žinome, kad Nauji metai neturi nieko bendro su nauja pradžia, nes ji gali būti BET KADA, kada tik panorėsime, nuspręsime ir pradėsime :), tam tikro etapo apžvelgimas ir įprasminimas gali būti puikus laikas sau užkurti motyvaciją ir energiją į ten, kur nuspręsime keliauti ir skirti dėmesį artimiausiu metu ar mėnesiais.

Tad linkiu gero ir prasmingo laiko su savimi, ir dalinuosi keletu klausimu savirefleksijai.

Įkvėpkime lengvumo naujiesiems

12 29 | MANO LAIKAS su Gulera Atajeva

Sąmoningas kvėpavimas – tai galimybė, net įtemptčiausioje ar aštriausioje situacijoje išlikti ramiam, laisvam ir atsipalaidavusiam, darbe, gyvenime, santykiuose“, – sako Gulera

12 18 | AUGINANTYS POKALBIAI

Noriu pokyčių, bet ne(si)keičiu. Kodėl?

 4 – ojo sezono penktoji laida nagrinėja klausimą apie organizacijos pokyčius. Organizacijos keičiasi ir savo, ir ne savo noru. Dažnai, darbuotojai garsiai šneka apie pokytį, sako, kad nori. Tačiau kas gi atsitinka, jog nors ir šnekame, bet nepasikeičiame? Ar tai dėl nežinomybės baimės? Praradimo baimės? O gal vizijos ”tai kas toliau” nebuvimo?

Tik su #HR klubo auditorija Lina Mieliauskienė dalinosi patarimais, kokių namų darbų, prieš prasidedant pokyčiams, JOKIU BŪDU nedaryti. Ir koks vis dėl to yra personalo vadovo (-ės) vaidmuo organizacijai keičiantis?

Šifruosime tokius kodus kaip: Užsikirtusi plokštelė | Nevilties slėnis | Sėkmės transliacija | Skambutis dienraščiams

Lina – laisve ir drąsiais pasirinkimais gyvenanti pašnekovė. Nuolat švelniai kutenanti savo sielą, flirtuojanti su gyvenimu, stebinanti drąsiais pareiškimais. “85-90% Lietuvos organizacijose personalo vadovės (-ai) yra geri kamuolių padavėjai” – sako Lina. Bet juk ir tai yra reikšminga.

Malonaus ir auginančio klausymo!

12 19 | NAUJOKO KAVA

HR Klubo naujų narių susitikimas

Norime pasilabinti ir susipažinti su naujais HR Klubo nariais! Todėl kviečiame naujai prisijungusius, arba visus, kurie turi klausimų.

PRISIJUNK DABAR!