Mėnesio tema | 2024 gegužė

Talentų pritraukimas

Darbdavio identiteto, vidinio mobilumo, kandidatų pritraukimo mėnuo, Linkedin panaudojimas

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

Kaip jaustis gerai ir turėti pakankamai energijos pasiekti savo tikslus?

05 03 | MANO LAIKAS su Rūta Pulkauninkaite-Macike

Gegužės mėnesį turėsime net keturis susitikimus su WOW University ir nuostabiomis pranešėjomis. Kartu skirsime laiką saviugdai ir vidiniam augimui. 

Pirmasis pokalbis su Rūta Pulkauninkaite-Macike ir tema “Kaip jaustis gerai ir turėti pakankamai energijos pasiekti savo tikslus?”.  Rūta Pulkauninkaitė-Macikė – „WoW Sveikatos klubo“ bendrakūrėja, tarptautinius apdovanojimus laiminčio viešbučio PACAI generalinė direktorė, „Family living a dream” paskyros įkūrėja, dviejų vaikų mama, aistringa vandens sporto (jėgos aitvarų, banglenčių, vandenlenčių) mylėtoja ir keliautoja.

Ką skauda darbuotojams su vaikais? Apie sprendimus, kurie mažina kaitą įmonėje

05 06 | TIPS & TRICKS su Ieva Augustiniene

Šeimos ir darbo balansavimas vienas iš didžiausių iššūkių. Apie ką tyli darbuotojai? Siekdamos pritraukti ir išlaikyti talentus įmonės deda daug pastangų, tačiau neretai pamiršta vieną darbuotojų kategoriją – vaiko priežiūros atostogose esančius specialistus. Rekomendacijomis pasidalins Ieva Augustinienė – agentūros “Mama ir auklė” vadovė, knygos “Kaip pasirinkti auklę” autorė, turinti 20+ patirtį su privačiomis šeimomis ir įmonėmis. Agentūra parenka aukles vaikams Lietuvoje ir užsienyje, taip pat bendradarbiauja su organizacijomis, renginių organizatoriais, viešbučiais, tėvų konferencijomis. www.aukles.lt

Kas pritraukia ir išlaiko talentus valstybės sektoriaus organizacijoje?

05 07 | RYTMETIS SU CEO Gerimantu Bakanu, Vilniaus Šilumos tinklai

Gerimantas Bakanas – Vilniaus Šilumos tinklai CEO, dalinsis apie: 

• Personalo valdymo iniciatyvos – iš kur jos atkeliauja? Koks vadovų vaidmuo jas įgyvendinant? Kokie vadovų ir HR skyriaus bendradarbiavimo principai? 

• Talentų pritraukimas ir išlaikymas – kokios praktikos taikomos, kokios iniciatyvos įgyvendinamos? Kaip auginami talentai, kaip jie įtraukiami į organizacijos veiklą? 

• Koks VŠT kaip darbdavio išskirtinumas rinkoje ir kaip jį pavyko pasiekti? Su kokiais iššūkiais susiduriama?

Prasmės galia: žmogui ir organizacijai

05 10 | MANO LAIKAS su Inga Jablonske

Gegužės mėnesį turėsime net keturis susitikimus su WOW University ir nuostabiomis pranešėjomis. Kartu skirsime laiką saviugdai ir vidiniam augimui. 

Antrasis pokalbis su WoW University įkūrėja ir vadove Inga Jablonske ir tema „Prasmės galia: žmogui ir organizacijai“. 

Inga Jablonskė – vizionierė, antreprenerė, vienintelio Lietuvoje nuotolinio moterų universiteto „WoW University“ įkūrėja ir vadovė, socialinės iniciatyvos „Aš esu TU“ bendraautorė, didžiausios Lietuvoje konferencijos apie sąmoningą tėvystę „Sveika ir Laiminga mama” organizatorė.

Darbuotojų adaptacija | Organizacijų pavyzdžiai praktiškai

05 13 | GEROJI PRAKTIKA su Vitalija Baimler-Saveikiene, Edita Sivickiene ir Lauryna Žiūriene

Darbuotojų adaptacija – vienas bazinių personalo valdymo procesų, kuris turi didelę įtaką kiekvieno naujoko įsitraukimui, veiklos rezultatams ir lojalumui.

Šį kartą savo patirtimis pasidalins net trys mūsų klubo narės: 

Išgirsime mūsų kolegės, HR klubo narės, personalo ekspertės Vitalijos Baimler-Saveikienės pasidalinimą, kaip pavyko įdiegti darbuotojų adaptacijos procesą savarankiškoje valstybės įstaigoje – Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnyboje (RRT). 

Edita Sivickienė, HR HINT ONLINE personalo valdymo projektų vadovė, kalbės apie įdiegtą darbuotų adaptacijos procesą gamybos sektoriaus įmonėje.

Lauryna Žiūrienė, personalo vadybininkė, pasidalins proceso įdiegimu “Simplanova” įmonėje, kuri yra Microsoft partneris ir specializuojasi Dynamics 365 paslaugų ir programinės įrangos vystyme.
 

Informuojame, kad bus daromas ĮRAŠAS.

Kas svarbu, o kas – nesvarbu komandos įsitraukimui ir lojalumui stiprinti? Darbdavio patrauklumo indekso tyrimo pristatymas

05 15 | WEBINARAS su Jonu Baniu, „Ogilvy Vilnius“ strateginės komunikacijos konsultantu

Ko reikia darbuotojams – klausimas, vertas milijono. Tai bando išsiaiškinti tiek patys darbdaviai, atlikdami personalo apklausas, tiek tyrimų bendrovės, narstydamos dirbančiųjų pasitenkinimą, įsitraukimą, lojalumą įvairiausiais pjūviais.

Lietuvoje pirmą kartą atliktas Darbdavio patrauklumo indeksas. Susipažinkime su tyrimo rezultatais išsamiau ir aptarkime drauge.

05 20 | GYVAS SUSITIKIMAS

Švęskime HR dieną drauge!
Pietūs Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Europos personalo valdymo asociacija paskelbė gegužės 20 d. Tarptautine personalo profesionalų diena. Susitikime ir paminėkime drauge šventiniuose pietuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje! 

Juk progų švęsti ir pabūti drauge nebus per daug 🙂

Emocinio intelekto praktinis užsiėmimas

05 17 | MANO LAIKAS su Agne Doveikaite

Gegužės mėnesį turėsime net keturis susitikimus su WOW University ir nuostabiomis pranešėjomis. Kartu skirsime laiką saviugdai ir vidiniam augimui. 

Agnė Doveikaitė – sertifikuota DFB (diferencijuotų funkcinių būsenų) metodikos instruktorė, mokymų centro „SoulACTION” lektorė, judesio meditacijų bei šokio terapijos principais paremto projekto „Ecstatic Dances” įkūrėja.

HR tendencijos Lietuvoje ir pasaulyje

05 20 | MOKYMŲ ĮRAŠAS su Ernesta Galiniene, Hotrema Žmonių ir kultūros vadove

Įraše išgirsite apie svarbiausias HR srities tendencijas tokiose srityse kaip: darbuotojų patirties kūrimas, motyvavimas ir atlygio valdymas, talentų valdymas ir veiklos vertinimas. praktiniai pavyzdžiai, kaip tendencijas būtų galima įgyvendinti jūsų veikloje bei ką praktiškai Ernesta yra įgyvendinusi savo patirtyse.

Taip pat apie naujus požiūrius į HR srities valdymą bei kas iš tiesų yra atgyvena ir kodėl vieni ar kiti dalykai nebepasiteisina. Bus aptarta personalo vadovo ir komandos rolė, pasitikėjimo kultūros svarba komandos ir organizacijos sėkmei bei kokių pokyčių svarbu imtis jau dabar ir ką, kaip prioritetą, įtraukti į savo dienotvarkę.

Pamokos, kurias gavau iš prezidento Valdo Adamkaus

05 24 | MANO LAIKAS su Daiva Žeimyte- Biliene

Gegužės mėnesį turėsime net keturis susitikimus su WOW University ir nuostabiomis pranešėjomis. Kartu skirsime laiką saviugdai ir vidiniam augimui.

Daiva susitikimo metu pasidalins pamokomis, kurias ji išsinešė pokalbių ir susitikimų metu, režisuodama dokumentinį kino filmą – Prezidentas. Taip pat, pasidalins kino kūrimo užkulisiais ir netikėtais nuotykiais.

Daiva Žeimytė – Bilienė – žurnalistė, visuomenininkė, režisierė ir WoW Univerity tarybos narė.

05 21 | NAUJOKO KAVA

HR Klubas naujų narių susitikimas

Norime pasilabinti ir susipažinti su naujais HR Klubo nariais! Todėl kviečiame naujai prisijungusius, arba visus, kurie turi klausimų. Susitikime: aptarsime kaip lengvai naviguoti HR klubo nario paskyroje; atsakysime į kylančius klausimus.

05 22 | MOKYMŲ ĮRAŠAS

HR HINT ONLINE gimtadienio konferencijos įrašai

5-ajo savo gimtadienio šventę dedikavome baimės jausmo legalizavimui. Išdrįskime bijoti! Išdrįskime pradėti judėti ten, kur šypsosi baimė. Nes už kiekvienos baimės – slepiasi meilė. Dalinamės visais keturiais pranešimais su HR Klubo bendruomene.

05 27 | AUGINANTYS POKALBIAI

Finansinio raštingumo svarba su Dalia Kolmatsui

#auginantyspokalbiai | 10 – asis epizodas, o jame apie ypač svarbią, finansinio raštingumo temą, kartu su Dalia Kolmatsui – Šiaulių banko privačių klientų skyriaus vadovė, ISM vadovų magistrantūros „Finansų valdymo sprendimai“ modulio vadovė, finansinio raštingumo edukatorė. Maksimaliai naudingos, ir wow kokios auginančios,  beveik 46 minutės apie taupymą, investavimą, tikslų kėlimą, finansinį raštingumą… Ar jis būtinas (?!) kiekvienam? Tik HR Klubo nariams – ką turi žinoti HR vadovas apie galimus finansinius motyvavimo (be DU) būdus ir trečią pensijų pakopą – visi girdėjome, bet ar tikrai žinome, kas tai yra? Ir kaip tuo pasinaudoti HR’ui bei paprastai paaiškinti darbuotojams?  Malonaus ir auginančio klausymo!

05 30/31 | GYVAS SUSITIKIMAS

HR KLUBO SUMMER CAMP'24

SUMMER CAMP’24 – didysis HR klubo vasaros renginys kartu su Gerda Asipavičiene, Asta Blažinskiene, Erika Pipyniene!!! 

Labai ruošiamės, pagaliau dalinamės programa, kviečiame ir nekantraujame susitikti! 

PROGRAMOJE nuo mokymų iki atsipalaidavimo kūnui ir mintims, praktikų ir ritualų.

PRISIJUNK DABAR!