Mėnesio tema | 2024 balandis

HR tendencijos

Šių dienų ir ateities iššūkiai bei pokyčiai organizacijose, lyderystėje ir personalo valdymo žmonių vaidmenyje.

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

HR klubas medituoja

04 05 | MANO LAIKAS su Egle Kauneckiene

Visą balandžio mėnesį skirsime energijos atsinaujinimui ir vidinių vibracijų pakėlimui po žiemos miego, kad pavasarį pasitiktume pilni gyvybės ir pozityvo. Kviečiame pasinerti į mus ir aplinką auginantį ypatingą potyrį – medituoti kiekvieną dieną. Penktadieniais turėsime galimybę išbandyti skirtingas Kundalini jogos meditacijas, kurias praktikuosime kiekvieną dieną. O tai reiškia – visą mėnesį bent keliolika minučių per dieną skirsime savo vidinei būsenai auginti. Šioje kelionėje mus lydės Eglė Kauneckienė – kundalini jogos mokytoja, ajurvedos pradininkė Lietuvoje, įkūrusį prieš beveik 20 metų pirmuosius dabar gerai žinomus „SPA SHANTI“ ajurvedos centrus, paskaitų lektorė, sąmoningo kvėpavimo specialistė, veda kundalini jogą ir dinamines judesio praktikas, seminarų ir piligriminių Indijos kelionių organizatorė, sveikos gyvensenos SHANTI vardo tinklo – „SPA SHANTI“, „Shanti ACADEMY“, „Shanti RESORT“ įkūrėja ir siela.

HR Klubo narių susitikimas

04 08 | MASTERMIND SESIJA su Darija Tonkich

HR Klubo nariams suteikiame išskirtines galimybes tobulėjimui ir augimui – viena iš jų Mastermind sesijos uždarose grupėse. 

KAIP VISKAS VYKSTA?

Susitikimai vyksta virtualiai, iš anksto numatytomis datomis. Grupės dalyvių skaičius ribojamas, kad kiekvienas gautų individualaus laiko. Mastermind sesija vedama workshop’o principu, kurios tikslas – asmeninis augimas, tobulėjimas, greitas tikslo pasiekimas per grupines diskusijas, dalijimąsi patirtimi, palaikymu ir pagalba sprendžiant problemas. Diskusija vyksta tarp visų grupės narių, tad gaunama vertingų įžvalgų, idėjų ir perspektyvų iš kitų dalyvių. Čia niekas nemoko, nekaltina ir neteisia – visi dalinasi savo patirtimi tam, kad klausimą atsinešęs narys galėtų pamatyti situaciją, įsikvėpti ir rasti sprendimų ar kelių spręsti savo klausimą.

Tendencijos darbuotojų atrankose

04 08 | TIPS & TRICKS su Aušra Grybauskiene

Tendencijas aptars Aušra Grybauskienė, UAB Talentor Lietuva vadovaujanti partnerė, konsultantė. Talentor – tai tarptautinis tinklas, teikiantis vadovų paieškos, kompetencijų vertinimo ir konsultavimo sprendimus 30+ šalių, 6 kontinentuose, turintis400+ konsultantų. Talentor taip pat pripažinti Hunt Scanlon kaip viena iš TOP40 vadovų paieškos įmonių pasaulyje.

04 01 | AUGINANTYS POKALBIAI su Povilu Petrausku

Koučingo kultūra organizacijoje – nuo ko pradėti ir kodėl to reikia kiekvienai organizacijai?

#auginantyspokalbiai | 8-oje Auginančių Pokalbių laidoje Giedrė kalbina vieną žymiausių koučerių Lietuvoje – Povilą Petrauską – vadovų koučerį, koučingo mokyklos steigėją, kuris metam į priekį turi pilnas grupes. Kalbame apie koučingo kultūrą organizacijoje – nuo ko pradėti ir kodėl to reikia kiekvienai organizacijai? Tik HR Klubo nariams, kartu su Povilu Giedrė ieško praktikų kaip lengvai ir neskausmingai personalo žmonės galėtų pradėti diegti koučingo kultūrą savo organizacijoje? Kaip tai galėtų atsirasti susirinkimuose, pokalbiuose su kolegomis ar vadovais? Malonaus ir auginančio klausymo!

CEO žvilgsnis - kaip keičiasi organizacijos?

04 09 | RYTMETIS SU CEO Adomu Grigaičiu

Adomas Girgaitis – ilgametę vadovavimo patirtį turintis įmonių pertvarkymo strategas ir konsultantas. Šiuo metu atstovauja konsultacinę agentūrą, kurioje kartu su partneriais įdarbindami įgytas strategines kompetencijas kaip visumą, teikia alternatyvaus verslo valdymo bei vadovų nuomos paslaugas įvairaus profilio, brandos, dydžio bei kompleksiškumo įmonių savininkams. Susitikimo metu pažiūrėkime į organizacijų pokyčius ir jų tendencijas vadovų akimis. Kaip keičiasi įmonės savininkų ir vadovų poreikiai, ar keičiasi? Kokie didžiausi iššūkiai šių dienų organizacijoje? Kokios organizacijos bus ateityje, į kokį pokytį jau esame įžengę? Kaip keičiasi vadovų ir HR’o santykis? Kur ypatingai reikšmingas HR’o vaidmuo padedant vadovams?

Dirbtinis intelektas personalo valdyme. Efektyviausias panaudojimas ir teisiniai aspektai bei rizikų valdymas

04 10 | WEBINARAS su Katerina Jarmolovičiene Antanu Bernatoniu

Dirbtinio intelekto (DI) tema yra ne tik “ant bangos”, organizacijos aktyviai pradėjo ieško galimybių kasdieniniame taikyme. Su pliusais atkeliauja ir grėsmės bei rizikos. Šis susitikimas bus apžvelgti ir įsivertinti abi puses.

 

Apie darbuotojų pritraukimą ir įtraukimą, darbdavio konkurencingumą kitais kampais​

04 18 | GYVAS SUSITIKIMAS su Darija Tonkich ir Sandra Četrauskienė

Per metus susikūrė šauni HR klubo bendruomenė, kurią vis papildo nauji nariai. Būkime pažįstami, bendraukime, draugaukime ir dalinkimės patirtimi.

Kalbėsime apie trendus ir šių dienų aktualijas, bet kitu kampu: kaip galime pritraukti ir išlaikyti talentus tinkamai panaudojus LinkedIn galimybes bei suteikiant papildomą vertę, kurią tikrai įvertins darbuotojai ir kuri gali stipriai padidinti jūsų kaip darbdavio konkurencingumą aršioje šių dienų rinkoje. Tai jau turi top darbdaviai pasaulyje, o Lietuvoje – dar retas.

04 12/04 19/04 26 | MANO LAIKAS su Egle Kauneckiene

HR klubas medituoja

Balandžio mėnesį MANO LAIKE – HR Klubas medituoja. Šioje kelionėje mus lydės Eglė Kauneckienė – kundalini jogos mokytoja, ajurvedos pradininkė Lietuvoje, įkūrusį prieš beveik 20 metų pirmuosius dabar gerai žinomus „SPA SHANTI“ ajurvedos centrus, paskaitų lektorė, sąmoningo kvėpavimo specialistė, veda kundalini jogą ir dinamines judesio praktikas, seminarų ir piligriminių Indijos kelionių organizatorė, sveikos gyvensenos SHANTI vardo tinklo – „SPA SHANTI“, „Shanti ACADEMY“, „Shanti RESORT“ įkūrėja ir siela.

04 16 | NAUJOKO KAVA

HR Klubas naujų narių susitikimas

Norime pasilabinti ir susipažinti su naujais HR Klubo nariais! Todėl kviečiame naujai prisijungusius, arba visus, kurie turi klausimų. Susitikime: aptarsime kaip lengvai naviguoti HR klubo nario paskyroje; atsakysime į kylančius klausimus.

Investicija į gerovę: naujausios tendencijos darbuotojams siūlomose vertėse

04 22 | TIPS & TRICKS SU Simona Kaire

Konkurencingoje darbo rinkoje organizacijos verčiasi per galvą ir įjungia kūrybiškumą, kad išlaikytų darbuotojus ir užtikrintų efektyvią veiklą. Kažkada išskirtinėmis papildomomis vertėmis buvę sprendimai dabar jau tampa norma. Geriausi pasaulio darbdaviai ieško kūrybiškų ir novatoriškų būdų, kaip pagerinti darbuotojų gerovę ir pasiūlyti jiems išskirtines vertybes, kurios ne tik padidina pasitenkinimą darbu, bet ir prisideda prie geresnės fizinės ir psichinės sveikatos. Kokios tendencijos vyrauja ir kokias kūrybiškas gerovės strategijas ir būdus pasitelkia geriausi pasaulio darbadarviai? Apie tai sužinosite šiame straipsnyje.

HR Wellness retreat. Mūsų proto ir kūno atsinaujinimui

04 23 | GYVAS SUSITIKIMAS su STEBBY​

Kaip pasirūpiname savimi, kad geriau pasirūpintume kitais? Kad galėtume būti efektyvūs ir įkvepiantys, turime pradėti nuo ten, kur viskas ir prasideda, kad mūsų pačių įsitraukimas ir motyvacija būtų aukšta: mūsų sveikata, sveikatingumas, savijauta. Pakvietėme ekspertus, kurie pasidalins praktiniais patarimais ir žingsniais! Įkraukime baterijas ir sužinokime bei išbandykime kartu kaip pasirūpinti savimi labiau. Renginys organizuojamas kartu su STEBBY, didžiausia įmonių sveikatinimo platforma Baltijos šalyse.

PRANEŠĖJAI:

  • Vitalijus Majorovas – miego „biohackeris“ ir „geek‘as“
  • Psichologė Liepa T. Valandis
  • Žilvinas Gruodis – „Oxygen Advantage“ instruktorius, kvėpavimo fiziologijos treneris bei oficialus „Wim Hof Method“ instruktoriu

 

Tendencijos darbuotojų patirčių valdyme

04 24 | WEBINARAS su Asta Mikalajūniene

Darbuotojai = klientai, o darbuotojų patirčių valdymas – nauja žmonių vadybos era. Gana ilgai organizacijos didžiausią dėmesį skyrė teigiamai klientų patirčiai kaip pagrindiniam verslo sėkmės varikliui. Tačiau nuolat auganti konkurencija darbo rinkoje situaciją pakeitė iš esmės. Būtent darbuotojai tapo svarbiausiu organizacijų prioritetu. Šį kart pakalbėsime apie tendencijas. APIE LEKTORĘ. Sertifikuota HR valdymo bei darbdavio identiteto formavimo profesionalė Darbdavio ID strategė | www.darbdavioid.lt Daugiau nei 4 metai konsultuoja įmones darbdavio identiteto formavimo klausimais – strategijų kūrimas, darbdavių bei konkurentų auditai, unikalumo paieškos bei darbdavio vertės pasiūlymo gryninimas bei aktyvavimas – tiek įmonės viduje, tiek išorėje

04 29 | Auginantys Pokalbiai su Migle Kapoor

Personalo valdymo skyrius = paslaugų agentūra vidiniams klientams

#auginantyspokalbiai | 9-oje Auginančių Pokalbių laidoje Giedrė kalbina Miglę Kapoor-  asmenybę, kurios apibūdinimas netelpa į standartinį pristatymą: ir nuosavo verslo įkūrėja, ir mokymų programų kūrėja, socialiniuose tinkluose įkvepianti auditoriją daryti dalykus, kuriančius rezultatus, enterprenerę. Apie pagrindinius HR’o žingsnius formuojant kitokį savo įvaizdį kaip HR partnerio, kuris padeda verslui klestėti rubrikoje TIPS&TRICKS tik HR Klubo nariams. Malonaus ir auginančio klausymo!

PRISIJUNK DABAR!