Mėnesio tema | 2024 vasaris

HR ir CEO tandemas

Strategija, CEO iššūkiai ir lūkesčiai HR žmonėms. Lūkesčių valdymas bendraujant su įmonės savininkais ir vadovais.

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

02 01 | HR klubo PIRMOJO gimtadienio konferencija

Kaip pagerint HR’o darbą, kad padėtume organizacijai klestėti?

Neįtikėtina, kaip greitai praskriejo metai, atrodo visai neseniai “atidarėme” naują HR erą, o štai jau vasario 1-ąją HR klubas švenčia pirmąjį savo gimtadienį.

1 TEMA: Tendencijos, lūkesčiai ir nesibaigiantis bėgimas žiurkių rate: kaip suprasti kas svarbu ir kurti su malonumu tai kas vertinga su Giedre Vaitiekūnaite – Urbanovič.

2 TEMA: Ką iš tiesų reiškia HR “būti partneriu savo CEO”? su Ernesta Galiniene.

3 TEMA: Nevaldoma kandidatų ir darbuotojų patirtis? O gal prastai valdoma? su Asta Mikalajūniene.

4 TEMA: Ką turi matuoti ir žinoti HR profesionalas? su Vytautu Siaurusaičiu.

ASMENINIS AUGIMAS | Sąmoningumo ir santykio su savimi puoselėjimas

02 02 | MANO LAIKAS su Neriga Gaja

5/9 | ASMENINIS AUGIMAS | Sąmoningumo ir santykio su savimi puoselėjimas su Neringa Gaja.

Apie sąmoningumą MANO LAIKAS rubrikoje kalbame bene kiekvieno susitikimo metu. Nerkime dar gilyn ir atverkime naujus būdus geriau suprasti save, savo emocijas, vidinį pasaulį. Juk nuo santykio su savimi kokybės priklauso koks mūsų santykis bus su kitais.

1-on-1 pokalbių iššūkiai: kaip rasti balansą tarp gylio ir lengvumo, konstruktyvumo ir žaismingumo, atvirumo bei reiklumo vienas kitam?

Kaip padaryti 1:1 pokalbius laukiamus, įtraukiančius, apie tai kalbėsime šiame susitikime. Ir tai aktualu visiems: nuo CEO, HR iki žemiausios grandies vadovo.

Šie pokalbiai gali stipriai užkurti energiją veikti ir tinkamai juos valdyti, užduoti gerus klausimus moka dar vis retas. Kaip kalbėtis tinkamai? Sužinosite šiame susitikime.

Ko nori vadovai iš personalo skyriaus arba strateginiai HR'o KPI

02 06 | RYTMETIS SU CEO Artūru Navicku, Aliance For Recruitment generaliniu direktoriumi

Klausimas, kaip formuoti tvirtą bei vertę kuriantį HR ir CEO tandemą yra, ir drįstam teigti, liks amžinas. Šį kartą turėsime unikalią galimybę pasikalbėti su vadovu, kuris kažkada veikė HR pozicijose. Tikime, kad dalį paslapčių jis tikrai atskleis:

>Taigi kaip rasti ryšį su vadovais?

>Ko nori vadovai?

>Kaip išmokti parodyti ir vystyti tai, kas svarbu organizacijai?

02 06 | WEBINARAS

perks.lt platformos pristatymas ir DOVANA HR klubo nariams

Kas yra perks.lt? Tai yra uždara darbuotojų nuolaidų platforma bei programėlė, padedanti sutaupyti Jūsų darbuotojams apsiperkant 400+ partnerių parduotuvėse. Tai puiki platforma ir alternatyva, kai organizacijos negali skirti papildomo biudžeto papildomoms naudoms, bet su minimaliais resursais gali suteikti galimybę darbuotojui gauti įvairius pasiūlymus ir nuolaidas vienoje vietoje. Išbandyk ir sutaupyk 🙂

HR klube siekiame, kad apie įrankius, partnerius sužinotumėte lengviau ir patys turėtumėte galimybę išbandyti.

FINANSAI | Asmeniniai finansai su verslo psichologe Milda Sabiene

02 09 | MANO LAIKAS su Milda Sabiene

6/9 | FINANSAI | Asmeniniai finansai su verslo psichologe Milda Sabiene. Dėl netinkamo santykio su pinigais: – Atsiranda finansinės “lubos” iki kurių kylama dirbant daug ir sunkiai. Dažnai net ir sunkus darbas nepadeda peržengti savo finansinių ribų. – Dažnai užstringa finansiniai srautai, nors atrodo elgiamės tinkamai. – Sunku pasiekti finansinę gausą. Gyvename nuo atlyginimo iki atlyginimo ir nėra žinoma, kaip gauti daugiau pinigų, kad pagerėtų gyvenimo kokybė. Šiame susitikime kalbėsime apie pinigus ir pagrindinius pinigų dėsnius, kurie nėra pavaldūs skaičiuoklėms.

Šeimininkiškumo mąstymas organizacijoje

02 14 | WEBINARAS su Egle Danilevičiūte

Apie tai kaip kelti šeimininkiškumo mąstymo lygį organizacijose kalbės Eglė Danilevičiūtė – verslo konsultavimo ir mokymų veiklą pradėjusi 2007-aisiai, ją derina su praktiniu išorinės personalo vadovės ir aptarnavimo kokybės vadovės darbu. Iš šios konsultantės neišgirsite vadovėlinių tiesų, nes Eglė labiausiai mėgsta mokyti to, ką pati praktiškai yra išbandžiusi ir kas iš tiesų veikia. Be ilgamečio darbo svetingumo sektoriuje, Eglė taip pat yra įgijusi finansų maklerės licenciją bei finansų patarėjo sertifikatą. Šios žinios konsultantei padeda mokymąsi laikyti investicija, kurios tikslas – maksimalus atsiperkamumas.

KARJERA | Verslumas darbe

02 15 | MANO LAIKAS su Migle Kapoor

Miglės istorija įspūdinga: beveik prieš septynerius metus pradėjusi savo solo paslaugų verslą darbar ji turi sukūrusi autorinę gyvenimus transformuojančią programą EntrePROneur START, norintiems pradėti savo paslaugų verslą. Bei padeda jau veikiantiems verslams pereiti į kitą lygį, taikydama Mastermind’o įrankį.

 O šį kartą su ja kalbėsime apie tai, kaip verslumas kuria vertę visose situacijose darbe ir kaip jis gali pasitarnauti ne tik organizacijai, bet ir mums asmeniškai.

02 12 | TIPS & TRICKS

Grįžtamasis ryšys HR. Asmeniniam ir organizacijos augimui

Kada paskutinį kartą prašei ar gavai grįžtamajį ryšį: 

– kaip HR funkciją vertina organizacijos ir komandų vadovai? 

– kiek pavyksta atliepti poreikius? – kokių lūkesčių jie turi? 

– ar žinai, kokia kokia kryptimi turi vystyti savo gebėjimus ir kompetencijas, kad kurtum daugiau vertės savo organizacijai? 

Pasidalinsime klausimų pavyzdžiais, kuriuos galėsi pateikti savo organizacijos vadovams, o gauti atsakymai galės būti tavo šių metų augimo krypčiai ir prioritetams. Įžvalgomis dalinsis HR Hint Online personalo projektų vadovė ir HR Klubo programos kūrėja Rasa Kaminskienė.

02 19 | Karjeros mentorystė

HR Klubo narių susitikimas su Jūrate Jurginyte

HR Klubo nariams suteikiame išskirtines galimybes tobulėjimui ir augimui – viena iš jų Karjeros mentorystė uždarose grupėse.

KAIP VISKAS VYKSTA IR KOKIA VERTĖ?

Sužinosite dabartinį Tavo HR karjeros tašką ir nusibrėši tikslą – augimo stotelę, į kurią judėsi.
Identifikuosite ir įvertinsite savo dabartines kompetencijas bei tobulėjimo kryptį.
Susidėliosi konkretų augimo planą: kokias kompetencijas auginsi – kokius mokymus, kursus žiūrėsi bei galėsi žymėti ir sekti savo progresą.
Visi kartu pasidžiaugsime ir švęsime laimėjimus! O mes padrąsinsime ten, kur sekasi sunkiau.

 

 

02 19 | Mastermind sesija

HR Klubo narių susitikimas su Darija Tonkich

HR Klubo nariams suteikiame išskirtines galimybes tobulėjimui ir augimui – viena iš jų Mastermind sesijos uždarose grupėse.

KAIP VISKAS VYKSTA?
Susitikimai vyksta virtualiai, iš anksto numatytomis datomis. Grupės dalyvių skaičius ribojamas, kad kiekvienas gautų individualaus laiko.

Mastermind sesija vedama workshop’o principu, kurios tikslas – asmeninis augimas, tobulėjimas, greitas tikslo pasiekimas per grupines diskusijas, dalijimąsi patirtimi, palaikymu ir pagalba sprendžiant problemas. Diskusija vyksta tarp visų grupės narių, tad gaunama vertingų įžvalgų, idėjų ir perspektyvų iš kitų dalyvių. Čia niekas nemoko, nekaltina ir neteisia – visi dalinasi savo patirtimi tam, kad klausimą atsinešęs narys galėtų pamatyti situaciją, įsikvėpti ir rasti sprendimų ar kelių spręsti savo klausimą.

02 20 | Naujoko kava

HR Klubo naujų narių susitikimas

Norime pasilabinti ir susipažinti su naujais HR Klubo nariais! Todėl kviečiame naujai prisijungusius, arba visus, kurie turi klausimų. 

Susitikime: aptarsime kaip lengvai naviguoti HR klubo nario paskyroje; atsakysime į kylančius klausimus.

02 21 -22 | Gyvi susitikimai Vilniuje ir Kaune

HR Wellness retreat. Mūsų proto ir kūno atsinaujinimui

02 21 Vilniuje ir 02 22 Kaune

Prisiminkite vieną iš praėjusių metų akimirkų, dienų, kai puikiai jautėtės fiziškai ir emociškai, ir tai padėjo jums puikiai atlikti jums svarbias užduotis ar pasiekti išskirtinio rezultato? Kokia tai buvo situacija? Kokia dienos rutina jums padėjo būti geriausios “formos” tą dieną? Kuo rezultatas buvo išskirtinis? Kaip jautėtės jūs? Kokias mintis, emocijas, kūno pojūčius pastebėjote?

Kad galėtume būti efektyvūs, įkvepiantys, turime pradeti nuo ten, kur viskas ir prasideda, kad mūsų pačių įsitraukimas ir motyvacija būtų aukšta: mūsų sveikata, sveikatingumas, savijauta. Pakvietėme ekspertus, kurie pasidalins praktiniais patarimais ir žingsniais. Įkraukime baterijas ir sužinokime bei išbandykime kartu kaip pasirūpinti savimi labiau.

Renginys organizuojamas kartu su STEBBY, didžiausia įmonių sveikatinimo platforma Baltijos šalyse https://stebby.eu/lt/

LAISVALAIKIS | Kaip suprasti meną ir mėgautis juo

02 23 | MANO LAIKAS su Vilma Jankiene

Vadovų konferencijoje EBIT vieno pranešimo metu buvo  kalbama, kad vadovams būtina domėtis metu, ypatingai šiuolaikiniu. Tam, kad praplėstume savo galimybių ribas, pamatytume, kad neįmanoma gali būti įmanoma. Taigi šiais metais skirkime daugiau laiko menui. O kad tai būtų iš ties įdomu, pasimokykime: Kaip jaukintis meną? Kaip jį suprasti, o gal suprasti nereikia? Kaip jaustis gerai neriant į tai, kas nepažinta? Kaip pasikviesti meną į organizacijų gyvenimą?

CEO ir HR tandemas: kokia realybė? Ir ką daryti, kad vadovai priimtų prie bendro stalo?

02 28 | WEBINARAS su Dariumi Samuoliu

Dariaus patirtis išties išties įspūdinga:

– Turi daugiau nei 20 metų vadovo darbo patirties.

– Didžiausia organizacija apie 5 tūkstančius darbuotojų.

– Didžiausia apyvarta apie 1 milijardą eurų.

– Sudėtingiausia organizacija, kurioje dirbo, apie 500 žmonių, priimančių sprendimus autonomiškai.

– Yra parengęs dirbti konkrečiose pozicijose daugiau nei 100 aukščiausio lygio vadovų.

– Turi 14 metų patirtį valdant verslo portfelius, yra parengės ir įgyvendinęs apie 50 verslo strategijų.

-Vertinga Dariaus patirtis įkuriant, perkant, sujungiant verslus tiek Lietuvoje, tiek kitose Europos šalyse.

Turėsime puikią galimybę išgirsti kuo šiuo metu gyvena organizacijų vadovai, kaip HR pavyksta prisidėti prie verslo sėkmės, ką mums dirbant su organizacijų ir komandų vadovais daryti daugiau/mažiau, kad taptume tikros dešniosios rankos ir partneriai versle.

02 26 | Auginantys Pokalbiai

Augimas HR pozicijoje – nuo ko pradėti ir kaip klestėti?

#auginantyspokalbiai | 4 – ojo sezono 7-oje Auginančių Pokalbių laidoje svečiuojasi Živilė Vileišienė – organizacijų vystymo, vadovų lyderystės bei komandų ugdymo profesionalė, nepriklausoma valdybos narė. Tik su #HR klubo auditorija Živilė plačiau nagrinėja skirtingas personalo specialistų roles. Malonaus ir auginančio klausymo!

02 26 | Gyvas susitikimas

HR klubo narių pietūs Klaipėdoje

HR KLUBO NARIŲ SUSITIKIMAS GYVAI KLAIPĖDOJE! Pirmasis klubo narių susitikimas pajūryje! Susitikime kartu papietauti, susipažinti ir pabendrauti. Vietą patikslinsime artėjant renginiui. Atkreipiame dėmesį, kad renginyje bus filmuojama ir fotografuojama, užfiksuotais kadrais bus dalinamasi HR Hint Online ir jų partnerių/draugų socialiniuose tinkluose, internetiniuose puslapiuose, naujienlaiškiuose, kt. Taigi jei norite nepatekti į kadrą, praneškite apie tai registracijos metu organizatorių atstovams.

02 29 | Konferencija

HR PRO Aukštaitija​

HR Hint Online misija – kelti personalo valdymo lygį Lietuvoje. Taigi oficialu – lendame iš Vilniaus burbulo ir pradedame savo kelionę po Lietuvą. Taip kaip mums įprasta – be jokių kompromisų kokybei. O kartu su mumis – aukščiausio lygio profesionalai, aktualus HR temų turinys ir geros emocijos, įkvepiančios judėti pirmyn. Vasario 29 svečiuosimės Biržuose, kur kartu su Panevėžio PPAR organizuojame konferenciją HR PRO Aukštaitija. Joje 5 savo srities ekspertų pranešimai ir diskusija.

Renginį organizuoja: HR Hint Online ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (PPAR)

PRISIJUNK DABAR!