Mėnesio tema | 2023 vasaris

HR strategija ir veiklos valdymas

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

KLUBO ATIDARYMAS ir SUSIPAŽINIMAS

susitikimas su klubo kūrėjomis Rasa ir Giedre

Sveikiname ir džiaugiamės, kad esate bei visus metus būsime drauge nuostabioje HR klubas bendruomenėje! Šiame susitikime susipažinome, pasidalinome lūkesčiais. Pakalbėjome apie HR klubo tikslus, taisykles. Apie veiklas klube artimiausią mėnesį ir kitus planus.

PERSONALO VALDYMO STRATEGIJA: kas tai? Kodėl reikia ir nuo ko pradėti?

WEBINARAS su Solveiga Grudiene

Personalo valdymo strategija: kas tai? Kodėl reikia ir nuo ko pradėti? Kaip susieti su verslo strateginiais tikslais? Personalo valdymas: funkcinis vs strateginis.
Susitinkame pirmame vasario mėnesio webinare su PRIMUM ESSE vadove Solvega Grudiene.

PERSONALO VALDYMO STRATEGIJOS SUDERINIMAS su įmonės strategija

RYTMETIS SU CEO | Interviu su Donatu Mockum, TRELO

Šiame ryto online susitikime su Donatu pakalbėsime apie personalo valdymo strategiją ir veiklos valdymą. Donatas pasidalins savo organizacijos praktiniais pavyzdžiais, kaip jie procesus valdo savo komandose.

02 06 | TIPS & TRICKS straipsnis

Personalo vadovo tapatybė: kaip suprasti, kad jums nesiseka?

Algė Jablonskienė | OVC – Tips & Tricks rubrikoje apie personalo vadovo tapatybę: kaip suprasti, kad jums nesiseka?

02 10 MANO LAIKAS asmeniniam augimui

Mindfullness sesija su Pauliumi Rakštiku

Šis praktinių susijungimų ciklas skirtas susipažinti su pagrindinėmis atidos (angl. mindfulness) idėjomis, pasitelkiant nedidelę koncentruotą teoriją ir bazines praktikas (meditacijas). Visą ciklą sudaro 5 sesijos po 45 minutes, per kurias psichologas ir atidos mokytojas Paulius Rakštikas supažindins, praves ir pakomentuos ką, kaip ir kodėl verta praktikuoti, vardan savo emocinės sveikatos. Bus galimybė užduoti klausimus gyvai po sesijų ir po viso ciklo turėti aiškesnį supratimą kaip ugdoma atida ir sąmoningumas.

02 13 | TIPS & TRICKS straipsnis

Svarbiausi personalo valdymo rodikliai​

Kuo skiriasi rodikliai nuo KPI? Kaip išsigryninti personalo valdymo strateginius tikslus? Kada ir kaip naudojami personalo valdymo rodikliai? Kokie yra vertingiausi personalo valdymo rodikliai? Kaip rodikliais pamatuoti pagrindinius personalo valdymo strateginius tikslus? Personalo valdymo rodikliai – verslo rodikliai.

VEIKLOS POKALBIŲ KULTŪRA: kada, kiek ir apie ką kalbam?

GEROJI PRAKTIKA su Vilma Jurgaitiene, GIRTEKA

Siekiant įmonės tikslų, labai svarbu, kad būtų visiems būtų vienodai aišku, ko siekiame ir kaip matuojame progresą. Taigi veiklos valdymo procesas yra vienas kertinių. Įdomu, kaip inovatyvios ir savo tikslus pasiekiančios organizacijos tvarko personalo valdymo procesus (konkrečiai veiklos valdymą), kad komandos dirbų kaip šveicariškas laikrodis.  

EFEKTYVI HR KOMUNIKACIJA organizacijoje: kada ir kiek?

TANDEMAS: HR+komunikacija su Vija Urbanavičiene

Ką HR turi žinoti ir suprasti apie komunikaciją, kodėl verta tai planuoti ir kaip tai daryti, ko svarbiausia nepamiršti ir kaip pasiskirsto atsakomybės, t.y. kada įtraukti CEO ir kitus. Kaip, kam komunikuoti apie HR strategiją, kodėl tai svarbu veiklos valdyme, organizacijos kultūrai ir pan.

TIKSLŲ NUSTATYMAS, užduočių perdavimas ir delegavimas

HR MOKYMAI su Dariumi Samuoliu

Kalbėsime apie tikslų nustatymą/kėlimą darbuotojams: kėlimas, siekimas, taisyklingas formulavimas, pasiekimas. Taip pat apie užduočių ir funkcijų delegavimą: kaip, ką ir ar deleguoti?

02 20 | TIPS & TRICKS straipsnis

Kaip tapti partneriu komandų vadovams organizacijose?

Ugnius Savickas | Verslo konsultantas, lektorius, UAB UStrading direktorius apie tai, kaip tapti partneriu komandų vadovams organizacijose?

02 24 MANO LAIKAS asmeniniam augimui

Mindfullness sesija su Pauliumi Rakštiku​

Šis praktinių susijungimų ciklas skirtas susipažinti su pagrindinėmis atidos (angl. mindfulness) idėjomis, pasitelkiant nedidelę koncentruotą teoriją ir bazines praktikas (meditacijas). Visą ciklą sudaro 5 sesijos po 45 minutes, per kurias psichologas ir atidos mokytojas Paulius Rakštikas supažindins, praves ir pakomentuos ką, kaip ir kodėl verta praktikuoti, vardan savo emocinės sveikatos. Bus galimybė užduoti klausimus gyvai po sesijų ir po viso ciklo turėti aiškesnį supratimą kaip ugdoma atida ir sąmoningumas.

02 27 | TIPS & TRICKS straipsnis

Metiniai veiklos pokalbiai - laukiami, turtingi ir įtraukiantys

Veiklos aptarimo pokalbis tampa neišvengiama ir būtina išnaudoti proga, kurios metu vadovai aptaria sistemines kolegos sąveikas su įmone, pavyzdžiui, to žmogaus santykį su komanda, veikla bei kitais reikšmingais dalykais. Šiose sąveikose gimsta idėjos augimui, kurias geri vadovai prižiūri metų eigoje ir lydi kolegą iki kito reikšmingo laikotarpio. 

HR ANALITIKA: kaip matuoti?

WEBINARAS su Vytautu Siaurusaičiu

Kaip kilstelėti personalo valdymo kokybę, kaip daugiau atitikti organizacijos poreikius, kaip suprasti ir atliepti darbuotojų poreikius. Susitikimo metu bus pristatomi analitikos įrankiai, kurie palengvins personalo vadovų kasdienybę norint suvokti atlygio rinką ir rasti argumentus sprendimams priimti. HR analitika jau kuris laikas yra viena tų sričių, apie kurią daug kalbama

HR strategija ir partnerio vaidmuo

VIZITAS ORGANIZACIJOJE

HR strategija ir veiklos valdymas

MĖNESIO MASTERMIND SESIJA su Darija Tonkich

Kad įtvirtintumėte žinias, atsakytumėte į likusius klausimus ir identifikuotumėte žingsnius, kuriuos reikia atlikti organizacijoje siekiant sustiprinti personalo valdymo pozicijas konkrečiame procese. Kiekvieno mėnesio pabaigoje, kai jau bus išanalizuotos mėnesio temos, laiko skirsime Master Mind sesijoms.

Vienas bilietas

narystės pirkimo sąlygos