Mėnesio tema | 2023 KOVAS

Mokymasis ir augimas

Lyderystės stiprinimas | Vadovavimo vystymas | Koučingas

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

Koučingo ir Mastermind metodų taikymas organizacijose

WEBINARAS su Darija Tonkich

Kokias problemas šie metodai sprendžia?

Padeda ugdyti komandos narius bei gerina vadovavimo įgūdžius;

Skatinama bendrystė ir bendradarbiavimas, atsiranda dalijimasis patirtimis ir efektyvesnis laiko panaudojimas

Įvardijami komandos narių talentai, kas padeda efektyviau paskirstyti užduotis ir užtikrinti darbuotojų didesnį įsitraukimą.

VADOVO LYDERYSTĖ kuriant besimokančią organizaciją

RYTMETIS SU CEO | Interviu su Romualda Stragiene

Romualda Stragienė – buvusi lietuviškų kosmetikos produktų „BIOK laboratorija“ įmonės vadovė, Ekonomikos ir inovacijų ministerijos įkurtos Inovacijų agentūros vadovė.
Rytmečio su CEO rubrikoje, susitinkame pakalbėti apie vadovo lyderystę kuriant besimokančią organizaciją.

Pardavimų komandos tęstinio ugdymo sistema

TANDEMAS: HR+pardavimai su Mindaugu Jasiūnu

Paliesime šias temas:
Ilgalaikio ugdymo sistemos struktūra ir etapai; Reikalingų kompetencijų išgryninimas, nustatymas; Komandos kompetencijų vertinimas, galimi sprendimai; Individulaus ir komandos kompetencijų ugdymo plano sukūrimas; Kompetencijų ugdymas ir palaikymas.

Mindaugas pasidalins pardavimo komandos kompetencijų vertinimo ir ugdymo modeliu naudotu pasaulinėje organizacijoje “Goodyear Dunlop Global”. Turėsite galimybe išgirsti tarptautinės organizacijos patirtį bei procesą

03 06 | TIPS & TRICKS straipsnis

Knygos lyderystės / vadovavimo stiprinimui

Audiotekos rekomenduojamos knygos lyderystės / vadovavimo stiprinimui + DOVANA HR KLUBO NARIAMS

03 10 | MANO LAIKAS asmeniniam augimui

Mindfullness sesija su Pauliumi Rakštiku

Šis praktinių susijungimų ciklas skirtas susipažinti su pagrindinėmis atidos (angl. mindfulness) idėjomis, pasitelkiant nedidelę koncentruotą teoriją ir bazines praktikas (meditacijas). Visą ciklą sudaro 5 sesijos po 45 minutes, per kurias psichologas ir atidos mokytojas Paulius Rakštikas supažindins, praves ir pakomentuos ką, kaip ir kodėl verta praktikuoti, vardan savo emocinės sveikatos. Bus galimybė užduoti klausimus gyvai po sesijų ir po viso ciklo turėti aiškesnį supratimą kaip ugdoma atida ir sąmoningumas.

TALENTŲ IR LYDERIŲ ugdymas

GEROJI PRAKTIKA su Giedre Belazariene, FESTO

Savo patirtimi ir tuo, kaip veikia, dalinsis Giedrė Belazarienė, buvusi FESTO personalo vadovė, o dabar SSC Kaunas Veiklos vadovė. Tai vienas iš retų atvejų Lietuvoje, kai personalo vadovai taip aukštai kopia karjeros laiptais. Taigi labai kviečiame jungtis į tiesioginę transliaciją ir nepraleisti progos padiskutuoti.

HR ANALITIKOS valanda

HR mokymai su Vytautu Siaurusaičiu

Kaip kilstelėti personalo valdymo kokybę, kaip daugiau atitikti organizacijos poreikius, kaip suprasti ir atliepti darbuotojų poreikius. Susitikimo metu bus pristatomi analitikos įrankiai, kurie palengvins personalo vadovų kasdienybę norint suvokti atlygio rinką ir rasti argumentus sprendimams priimti. HR analitika jau kuris laikas yra viena tų sričių, apie kurią daug kalbama

GRYŽYAMASIS RYŠYS

HR MOKYMAI su Arvydu Būta

Kaip elgiasi žmonės, kurie negauna jokio savo darbo įvertinimo? Kai kurie – kurį laiką nekreipia dėmesio, kiti – tyliai kenčia, treti – guodžiasi ar skundžiasi kolegoms, aplinkiniams. Tačiau anksčiau ar vėliau didžioji dauguma darbuotojų tiesiog susiranda kitą vadovą.

Ir tai įrodo, koks bet kurioje organizacijoje nepaprastai svarbus yra grįžtamasis ryšys ir kaip svarbu suprasti, kas tai iš tiesų yra. O dar svarbiau – mokėti jį tinkamai teikti savo pavaldiniams ar kolegoms. To išmokti visai nesudėtinga ir tikrai verta! Nuostabu, kad šias žinias pritaikysite ir darbe, ir namuose 🙂

03 13 | TIPS & TRICKS straipsnis

Kas yra refleksija ir kaip naudingai reflektuoti?

Kas yra refleksija ir kaip naudingai reflektuoti? Kaip refleksiją padaryti rutina? Kaip įjungti sąmoningumą kasdienybėje? Kaip padaryti, kad refleksiją sektų realūs pokyčiai?

02 17 | MANO LAIKAS asmeniniam augimui

Dėkojimo rutinos ir praktikos

O kas būtų, jei šiandien turėtum tik tai, už ką padėkojai vakar? Dėkingumas visiškai nieko nekainuoja, bet yra bene stipriausia praktika kelianti savivertę, energijos kiekį ir padedanti kurti savo svajonių gyvenimą. Pasidalinsiu įvairiomis dėkojimo rutinomis ir praktikomis, kurias, jei tik norėsite, lengvai įvesite į savo kasdienybę ir joje turėsite daugiau džiaugsmo.

02 20 | TIPS & TRICKS straipsnis

Kaip tapti vadovu, kurį girdi?

Linas Dungveckis, Vadovų treneris, konsultantas, atsargos karininkas, vadovavęs oro gynybos padaliniams. Lyderystės programų kariuomenei ir verslui, knygos “Švyturiai. Lyderystė kiekvienam” autorius. Verslo konsultantas vadovavimo, įsitraukimo, organizacinės kultūros temomis.

VADOVO EMOCINĖ kompetencija

HR MOKYMAI su Nomeda Maraziene

Kodėl ir kaip vadovo emocinė kompetencija lemia asmeninį ir komandos efektyvumą, emocinę kultūrą komandoje? Praktinės rekomendacijos, kaip emocijas paversti produktyvia energija ir stiprinti savo emocinį atsparumą? Kaip HR specialistas galėtų paskatinti vadovų emocinės kompetencijos stiprinimą?

Nomeda Marazienė – Emocinės kompetencijos lavinimo trenerė, konsultantė, lektorė.

ADAPTYVI LYDERYSTĖ

HR MOKYMAI su Egle Dauniene

Lyderystė yra veikimas, kuris mobilizuoja kitus žmones sunkiam darbui – imtis spręsti jiems svarbias, rūpimas, gąsdinančias, pavojingas problemas. „Šiandienos organizacijose galia ir įtaka vis mažiau priklauso nuo žmogaus statuso organizacijos struktūroje, ir vis daugiau nuo gebėjimo savo organizacijos tinkluose energizuoti kitus tikslui pasiekti.“ (Wayne Baker, Harvard‘o Universitetas)
 
Sužinosime plačiau apie adaptyvią lyderystę, principus ir kuo ji vertinga šių dienų organizacijose.

MOKYMAS IR AUGIMAS: lyderystės stiprinimas, vadovavimo vystymas

MĖNESIO MASTERMIND SESIJA su Darija Tonkich

Kad įtvirtintumėte žinias, atsakytumėte į likusius klausimus ir identifikuotumėte žingsnius, kuriuos reikia atlikti organizacijoje siekiant sustiprinti personalo valdymo pozicijas konkrečiame procese. Kiekvieno mėnesio pabaigoje, kai jau bus išanalizuotos mėnesio temos, laiko skirsime Master Mind sesijoms.

03 24 | MANO LAIKAS asmeniniam augimui

"Ar galvoji, ką galvoji?": apie praktikas stipriai veikiančiam protui suvaldyt

Turkų dainius Rumi rašė: “Saugok save nuo savo paties minčių”. Įvairios sąmoningumo, refleksijos ir energijos atkūrimo praktikos yra tai, kas man be galo įdomu ir tai, ką reguliariai viena ar kita forma praktikuoju kasdien. Minčių galia yra be galo stipri. Ir tai, ką mes kalbame sau prieš užmiegant, atliekant eilinius buities darbus arba paprasčiau tariant kai tylime ir nieko nekalbame kitiems – yra tai, kokį gyvenimą susikuriame. Pasidalinsiu ką apie tai sako neuromokslas ir papasakosiu, ką darau aš, kad suvaldyčiau savo stipriai veikiantį protą bei mintimis kurčiau savo gyvenimą tokį, kokio norisi. Pažadu lengvas ir kas dieną paprastai atliekamas praktikas.

03 27 | TIPS & TRICKS straipsnis

Lyderio kompetencijos. Kokios jos? Kaip jas matuoti? Kaip ugdyti, kai žinome savo stiprybes/silpnybes. P

Jei nori HR sprendimus priimti, remdamasis pagrįstais duomenimis; remtis ne vien jausmu ir patirtimi ar pirmu įspūdžiu; Jei nori padidinti objektyvumą ir pagreitinti sprendimų priėmimą; Jei nori turėti svarių argumentų lyginant kandidatus tarpusavyje; Jei nori mažesnių sąnaudų – 

Tuomet žinok, atsimink ir, kai reikia, naudok vertinimo įrankius! Įsivertink savo vadovavimo/lyderystės kompetencijas.

03 31 | MANO LAIKAS asmeniniam

Antistresinio kvėpavimo praktika

Žmogaus efektyvumas darbe priklauso nuo jo pasitikėjimo savimi, gebėjimo susikaupti bei skirti pakankamai jėgų užduočių atlikimui. Svarbiausias elementas norint išlaikyti ar sugeneruoti energiją yra proto ramumas ir stabilumas. Ši kvėpavimo pratimų seka skirta nuraminti ir subalansuoti nervų sistemą. Pratimus lengva atlikti be jokio išankstinio pasiruošimo, taip pat įsiminti ir perduoti savo šeimos nariams.

Vienas bilietas

narystės pirkimo sąlygos