Mėnesio tema | 2024 kovas

Vadovų augimas

Lyderystės stiprinimo, vadovavimo vystymo mėnuo. Naujos kartos vadovų auginimas tyrimų duomenimis - vienas didžiausių CEO iššūkių.

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

SOCIALINIS GYVENIMAS | Nugalėk viešo kalbėjimo baimę

03 01 | MANO LAIKAS su komunikacijos profesionale Laura Dabulyte

– Kaip būti drąsiam kalbėti ir sakyti tai, kas svarbu; 

– Kaip būti įtaigiu, kai klausimas iš ties reikšmingas ir reikia, kad mumis patikėtų; – Kaip pasiruošti svarbiems pokalbiams ir kalboms;

– Kaip formuoti įpročius, kurių dėka mūsų žodinė komunikacija kuria įvairiapusę vertę mums.

Mokysimės ir vėl iš geriausių.

Vadovų ugdymas ir augimas lyderiaujančiose komandose

03 05 | RYTMETIS SU CEO Skirmantu Mačiuku, „CIRCLE K"

Cirkle K Lietuvos rinkoje žinoma, kaip aukštą vadovavimo kultūrą turinti organizacija. Ne viename straipsnyje teko skaityti apie čia taikomas gerąsias personalo valdymo praktikas. Šį kartą su Cirkle K CEO Skirmantu Mačiuku kalbėsime apie vadovų ugdymą. Kaip tai vyksta, kaip planuojamas jų pakeičiamumas, kaip užsitikrinama, kad vadovai būtų tie, kurie tikrąją to žodžio prasme organizacijoje palaiko aukštą personalo valdymo kultūros lygį.

Tvarių sprendimų lyderystė

03 07 | WEBINARAS su Gerda Asipavičiene

Susitikimo metu kalbėsime apie kriterijus, pagal kuriuos iš tikrųjų vertiname vadovus ir jų kuriamą poveikį.

Kelsime klausimus apie efektyviausius nuolatinio mokymosi būdus ir ieškosime atsakymų, kaip nuolatiniuose pokyčiuose išlaikyti kryptį vertybėmis grįstų tikslų link. Remiantis HBR tyrimais, 35 proc. vertės organizacijose sukuria 5 proc. žmonių. Kaip paskatinti kiekvieną komandos narį veikti pačiu geriausiu būdu kuriant bendrą didžiausią vertę? Koks tikrasis lyderio vaidmuo šiuolaikinėje organizacijoje? Kviečiame atsakymų paieškoti kartu.

03 04 | TIPS&TRICKS

Darbuotojo mokymui ar kvalifikacijos kėlimui patirtos išlaidos. Kaip susigrąžinti?

Rekomendacijomis pasidalins Jurgita Vaičiulioniene, vyr. teisininkė, Fondia Lietuva vadovė.

Fondia Lietuva – verslo teisės paslaugų įmonė, Šiaurės ir Baltijos šalyse veikianti 20 metų. Spręsti teisinius klausimus klientams padedame bendradarbiaudami tiek atskirų projektų pagrindu, tiek prenumeratos – Teisės departamento kaip paslaugos (LDaaS) pagrindu, užtikrindami galimybę naudotis teisine pagalba pagal poreikį.

03 04 | MASTERMIND SESIJA

HR Klubo narių susitikimas su Darija Tonkich

HR Klubo nariams suteikiame išskirtines galimybes tobulėjimui ir augimui – viena iš jų Mastermind sesijos uždarose grupėse. 

KAIP VISKAS VYKSTA?

Susitikimai vyksta virtualiai, iš anksto numatytomis datomis. Grupės dalyvių skaičius ribojamas, kad kiekvienas gautų individualaus laiko. MASTERMIND sesijas veda Darija Tonkich,  sertifikuota Mastermind grupių fasilitatorė, ugdymo partnerė.

03 06 | KARJEROS MENTORYSTĖ

KARJEROS MENTORYSTĖ SU Jūrate Jurginyte

HR Klubo nariams suteikiame išskirtines galimybes tobulėjimui ir augimui – viena iš jų Karjeros mentorystė uždarose grupėse.

KAIP VISKAS VYKSTA IR KOKIA VERTĖ?  

Sužinosite dabartinį Tavo HR karjeros tašką ir nusibrėši tikslą – augimo stotelę, į kurią judėsi.  Identifikuosite ir įvertinsite savo dabartines kompetencijas bei tobulėjimo kryptį.  Susidėliosi konkretų augimo planą: kokias kompetencijas auginsi – kokius mokymus, kursus žiūrėsi bei galėsi žymėti ir sekti savo progresą. Visi kartu pasidžiaugsime ir švęsime laimėjimus! O mes padrąsinsime ten, kur sekasi sunkiau.

03 06/07 | KONFERENCIJA "Darbuotojų ambasadorystė praktikoje 2024”

🟢 Bilietai >> čia 🟢

HR klubo nariai turi išskirtines sąlygas 🙂

Organizacijoms jau suprantant kas yra darbuotojų ambasadorystė ir kokia šios iniciatyvos vertė, įmonės rezultatams ir darbdavio įvaizdžiui, vis daugiau ir daugiau įmonių imasi įgyvendinimo ir ambasadorystės programų diegimo.

Tačiau nuo ko pradėti? Ko galime pasimokyti iš Lietuvos organizacijų jau pažengusių darbuotojų ambasadorystės srityje?

Į šiuos klausimus atsakymus rasti kvies konferencija “Darbuotojų ambasadorystė praktikoje 2024”.

Kurso MANO BALANSAS 2024 perliukai

03 08 | MANO LAIKAS su Giedre Vaitiekūnaite- Urbanovič

MANO BALANSAS’24 – žiemos kurso rubrikoje MANO LAIKAS UŽDARYMAS.  Turėjome vertingos informacijos ir įžvalgų kupiną kursą skirtingose gyvenimo temose. Kiekvienas susitikimas buvo be galo intensyvus ir tiesą sakant – ilgimės tiesiog paprasto pokalbio su Jumis. Taigi – įsižeminkime ir įprasminkime tai, ką pasiėmėme iš kurso, pasidalinkime vieni su kitais, kas buvo svarbiausia, ką jau pradėjote taikyti? Neabejojame, kad tai bus labai vertingas susitikimas, kai visos temos suskambės naujai.

Skirtingos kartos darbe.
Kaip vadovauti, kalbėti ir susikalbėti?

03 13 | WEBINARAS su Erika Pipyniene

Nuolat ieškome sprendimų, kokiomis priemonėmis būtų įmanoma prisidėti prie darbuotojų sutelkimo produktyvesniam darbui ir emocinei gerovei darbe. Darbo rinkoje egzistuoja itin skirtingos, įvairiapusę patirtį bei lūkesčius darbo vietos ir turinio atžvilgiu turinčios kartos. Susitikime pakalbėsime apie: Kartų skirtumus ir panašumus; Pasitenkinimą darbu ir motyvatorius darbe. Kaip juos atliepti; Vadovo vaidmenį ir vadovavimo stilių dirbant su skirtingų kartų darbuotojais.

Ką gali papasakoti skaičiai?

03 15 | MANO LAIKAS su Kristina Kaminskaite

Šį kartą susisitikimas su Kristina Kaminskaite. Kristina apie save: “Esu suteikus konsultacijas daugiau nei 500 klientų ir iš patirties žinau, kad asmeninės numerologijos žinios gali padėti žmonėms inicijuoti realius pokyčius gyvenime. Pagrindinė mano kryptis yra autentiško potencialo atskleidimas. Esu giliai įsitikinus, jog turime atrasti tikrąjį save, jeigu norime gyventi pilnavertišką ir laisvą gyvenimą.”

03 18 | MASTERMIND SESIJA

HR Klubo narių susitikimas su Darija Tonkich

HR Klubo nariams suteikiame išskirtines galimybes tobulėjimui ir augimui – viena iš jų Mastermind sesijos uždarose grupėse. 

KAIP VISKAS VYKSTA?

Susitikimai vyksta virtualiai, iš anksto numatytomis datomis. Grupės dalyvių skaičius ribojamas, kad kiekvienas gautų individualaus laiko. MASTERMIND sesijas veda Darija Tonkich,  sertifikuota Mastermind grupių fasilitatorė, ugdymo partnerė.

03 18 | TIPS&TRICKS

Naujos kartos vadovų auginimas

Tyrimų duomenimis naujos kartos vadovų auginimas yra didžiausias CEO iššūkių. Ką ir kaip daryti – rekomendacijomis pasidalins Linas Dungveckis – vadovų treneris, konsultantas. Linas taip pat buvęs atsargos karininkas, vadovavęs oro gynybos padaliniams, Lyderystės programų kariuomenei ir verslui, knygos “Švyturiai. Lyderystė kiekvienam” autorius. Verslo konsultantas vadovavimo, įsitraukimo, organizacinės kultūros temomis.

03 18 | Mokymai gyvai Vilniuje | KITOKIA KALBA - save ir auditoriją girdinčiam kalbėtojui

Dirbdami su žmonėmis ir viešuoju kalbėjimu pastebime, kad dauguma:

  • Nėra turėję smagių ar malonių patirčių scenoje.
  • Bijo kalbėti viešai, nes iš savęs reikalauja daugiau nei realistiška aplinkybėms.
  • Nemėgsta savęs scenoje, nes galvoja, kad yra nepakankami.
  • Pasirodymą prieš auditoriją jaučia labiau kaip grėsmę, o ne galimybę.
  • Pyksta ant savęs už tai, kas žmogiška: klysti, pasimesti, suabejoti.
  • Turi žinių ir gebėjimų viešai kalbėti, tačiau jų nerealizuoja.

“Be vidinės parengties, kuri yra reikalinga norint pritaikyti savo kompetencijas reikiamu momentu, proveržis neįvyksta. Vidinę parengtį apibrėžiame kaip gebėjimą išreikšti savo vidinį potencialą konkrečiu laiku ir konkrečioje erdvėje, čia ir dabar. Ji yra trūkstama grandis tarp potencialo ir veiksmingo jo realizavimo. Norime, kad ne tik žinotumėte kaip kalbėti, bei mokėtumėte kalbėti, bet ir kalbėtumėte! Todėl mokymuose be žinių ir įgūdžių lavinimo, mes skirsime ypatingą dėmesį jūsų vidinei parengčiai, kad viešasis kalbėjimas taptų jums ne iššūkiu, o galimybe.”

Renginio vedėjai

  1. Lukas Kulikauskas –  „Kitokie projektai“ bendradarbiaujantis konsultantas, mokymų treneris, grupių fasilitatorius bei repo entuziastas, kūrybinio mokymosi proceso „Repo sesijos“ įkūrėjas.
  2. Laura Budreckytė –  džiazo dainininkė, muzikos terapeutė, LMTA dėstytoja, radijo laidos Telamuzika ir balso pažinimo programos Vokologija autorė.
  3. Gintautas Katulis –  psichologas, psichologijos doktorantas ir dėstytojas, patirtinio ugdymo ir darbo su grupėmis ekspertas, tarptautinio patirtinio ugdymo tinklo “Via experientia” narys, viešojo kalbėjimo lektorius, improvizacijos ir teatro entuziastas.

 

03 19 | NAUJOKO KAVA

HR Klubas naujų narių susitikimas

Norime pasilabinti ir susipažinti su naujais HR Klubo nariais! Todėl kviečiame naujai prisijungusius, arba visus, kurie turi klausimų. Susitikime: aptarsime kaip lengvai naviguoti HR klubo nario paskyroje; atsakysime į kylančius klausimus.

AGILE personalo komandos/skyriaus valdyme​

03 20 | WEBINARAS su Valiumi Adomaičiu ​

Kai kalbame apie AGILE metodologiją personalo komandos valdyme, Lietuvos kontekste ji taikoma dar vis retai. Valius pasidalins praktiniais pavyzdžiais, kaip AGILE gali prisidėti prie efektyvesnės veiklos organizavimo. Susitikime pakalbėsime plačiau: apie AGILE metodologijos principus, kokiais tikslais buvo pradėta taikyti, kaip tą darė, ką tai davė ir kaip pasiteisino.

Darbo teisės Q&A​

03 21 | WEBINARAS su Jurgita Vaičiulioniene

Tikime, kad susikaupė klausimų darbo teisės tema. Atsakymais LIVE susitikimo metu dalinsis Jurgita Vaičiulionienė, vyr. teisininkė, Fondia Lietuva vadovė.

Informuojame, kad bus daromas ĮRAŠAS.

Savivertė prieš foto objektyvą

03 22 | MANO LAIKAS su Asta Jasaite

“Jau kuris laikas drįstu vadinti save profesionalia fotografe. Bet už vis labiau fotografijos esmę sau esu atradusi pačiame procese. Per pajautimą, tikrumą, be pagražinimų ir blizgučių. Žvelgdama į žmogų visad ieškau TO kažko, ko negaliu įvardinti, bet galiu pasakyti kad VA, kai pamatau. Dažniausiai tai ir būna tas tikras veidas, jei tik herojus pasitiki vedimu ir pačiu procesu. ❤️” – Asta Jasaitė. 

Informuojame, kad bus daromas ĮRAŠAS.

Kodėl emocinė kompetencija yra nr. 1 vadovui?
Kaip ji įgalina komandą? 5 vadovo EQ lavinimo receptai pradžiai

03 25 | TIPS&TRICKS su Nomeda Maraziene​

Emocinė vadovų, darbuotojų emocinė kompetencija (EQ) yra pagrindinis svertas, siekiant išskirtinių rezultatų. Tyrimų duomenimis, EQ įtaka rezultatui siekia iki 50%. Žiniomis ir patirtimi pasidalins Nomeda Marazienė – Emocinės kompetencijos lavinimo trenerė, konsultantė, lektorė.

Ajurveda šiuolaikinio žmogaus gyvenime

03 29 | MANO LAIKAS su Dariumi Kaunecku

Ajurvedos specialistas, ajurvedinių masažų mokytojas, profesionalus masažuotojas ir kineziterapiautas, jogos mokytojas, turintis daugiau nei 20 metų patirtį šioje srityje, yra entuziastingas ajurvedinio gyvenimo būdo ambasadorius lLietuvoje. 2005 m. su žmona Egle Kauneckiene įkūrė vienintelius Lietuvoje Ajurvedos SPA centrus „SPA SHANTI“ Vilniuje ir Kaune, kuriuos pavadino ramybės vardu (sanks. SHANTI – ramybė) ir 2020 m. “Shanti resort” stovyklų, renginių ir poilsio centrą, kuriuose puoselėjama kūno, proto ir sielos harmonija.

03 27 | HR Hint Online 5 gimtadienis | BIJAU, BET DARAU

Kas kartą imdamiesi naujo projekto, sau kartojame “bijau, bet darau”. 

>> Kiekvieną kartą žengdami į nepramintą teritoriją, jaučiame stipriau plakančią širdį, bet vis tiek darome. 

>> Kiekvieną kartą kilus netradicinei idėjai mūsų protas stoja į dvikovą su širdimi, bet dažniausiai mes surizikuojame ir klausome širdies.

Kažkada pradėję nuo personalo valdymo procesų gido, šiandien galime drąsiai sakyti, kad savo nuoširdžiu darbu ir netradiciniu požiūriu keliame personalo valdymo lygį Lietuvoje. Šie 5 metai – labai nedaug ir mes jaučiame, kad tik dabar įgauname pagreitį. Todėl 5-ajo savo gimtadienio šventę dedikuojame baimės jausmo legalizavimui. 

Išdrįskime bijoti! Išdrįskime pradėti judėti ten, kur šypsosi baimė. Nes už kiekvienos baimės – slepiasi meilė. 

————————— 

Renginio data: 2024 m. kovo 27 d.

Renginio vieta: Vilniaus oro uosto konferencijų centras

Renginio pradžia: 15.00 val.

Bilietai >> čia

————————— 

Atkreipiame dėmesį, kad renginyje bus filmuojama ir fotografuojama, užfiksuotais kadrais bus dalinamasi HR Hint Online ir jų partnerių/draugų socialiniuose tinkluose, internetiniuose puslapiuose, naujienlaiškiuose, kt. Taigi jei norite nepatekti į kadrą, praneškite apie tai registracijos metu organizatorių atstovams.

 

PRISIJUNK DABAR!