Mėnesio tema | 2023 liepa

Įtraukianti praktika

Darbuotojų į(si)traukimo strategijos Lygybės, įvairovės, gerovės strategijos

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

Kaip mokyti vadovus?

HR MOKYMAI su Linu Dungveckiu

Kaip paruošti vadovus, kurie pasiektų ir rezultatus, ir komandos įsitraukimą?

Šiuose mokymuose sužinosi:
– kokios komandos pasiekia daugiausiai;
– kokie vadovo elgesiai didina rezultatus ir įsitraukimą;
– kaip ugdyti tuos elgesius – kompetencijas;
– kaip pamatuoti, ar mokymai duoda naudą.

Mokymus veda Linas Dungveckis – vadovų treneris, konsultantas.

ŽINUTĖS IŠ VISATOS​ (VI dalis)

SAVIREALIZACIJOS JĖGA - vasaros kursas su Giedre Vaitiekūnaite

Ar susimąstai apie tai, kad visada yra didesnis planas, kurį yra mums paruošusi Visata. Ir ne tik didesnis, bet ir geresnis, nei mes patys galime sugalvoti.  O jei į viską pažiūrėtume su daugiau lengvumo? Ne tik pažiūrėtume, bet pasileidę plaukus leistume sau gyventi kitaip.

Šį kartą Giedrė kalbėjo apie žinutes, kurias reikia pastebėti ir pasakyti TAIP.

Darbo kodekso naujienos

WEBINARAS su tesininku Tomu Bagdansiu

Susitikimas su Tomu Bagdanskiu – darbo teisės ekspertu, advokatu, kuris specializuojasi darbo teisės, įmonių teisės, sutarčių teisės ir atstovavimo teismuose srityse, taip pat yra naujojo Darbo kodekso projekto rengimo grupės narys, Darbo kodekso komentaro bendraautoris.

07 10 | TIPS & TRICKS straipnis

Lygybė ir įvairovė: dvi galingos jėgos, skatinančios teisingumą, socialinę harmoniją ir verslo sėkmę

Kristina Figūrinaitė | FONDIA – Tips & Tricks straipsnyje apžvelgia kuo lygybės ir įvairovės principai yra neatsiejami nuo šiuolaikinio sėkmingo ir geros reputacijos verslo bei kokių konkrečių naudų suteikia tinkamas jų įgyvendinimas versle. Taip pat bus pateikta 10 praktiškų teisininko patarimų verslui, į ką atkreipti dėmesį ir kokių veiksmų imtis siekiant tinkamai įgyvendinti lygybės ir įvairovės principus įmonėse taip padedant joms pasiekti gerus rezultatus bei ilgalaikę sėkmę.

MANO LAIKAS ir MANO RUTINA (VI Idalis)

SAVIREALIZACIJOS JĖGA - vasaros kursas su Giedre Vaitiekūnaite

Kaip aš jį planuoju? Ar jį “praleidžiu”, ar įprasminu? Ar aš nekenčiu rutinos, ar ji – mano geriausia draugė, nes ji padeda siekti mano svajonių?

HR TYRIMAI organizacijose ir HRvaluation platforma jų įgyvendinimui

WEBINARAS su Tomu Jociumi

Išgirsime apie skirtingų tipų tyrimus, jų paskirtį, apribojimus, kodėl ir kada (ne)verta juos įgyvendinti, o taip pat – apie tyrimų platformą HRvaluation. Tai personalo vadybos grįžtamojo ryšio tyrimų sistema, kurią sukūrė ir vysto “Lyderystės ir verslo akademija”

Dakaro ralio ir partnerystės su Benediktas VANAGAS integracija į darbdavio identitetą

GEROJI PRAKTIKA su Pauliumi Stravinsku

Paulius papasakos apie Dakaro ralio ir partnerystės su Benediktas VANAGAS integraciją į vidinę komunikaciją, darbuotojų pritraukimą, įtraukimą, didįjį metų trukmės darbuotojams skelbtą konkursą. Už šią idėją Paulius kartu su komanda pelnė PVPA apdovanojimą

II-asis HR KLUBO NARIŲ SUSITIKIMAS | gyvai!

Pirmoje dalyje susipažinsime, nes mūsų gretos vis didėja! Ir antroje – turėsime puikią popietę su kūrybingumo ir improvizacijos lektoriais Luku ir Juliumi iš KURIAM BURIAM.

Turėsime ne tik smagų laiką drauge, bet ir sužinosime kaip kitaip, neikėtu būdu įtraukiant darbuotojus, paskatinti verslui reikalingas kompetencijas, tokias kaip bendradarbiavimą, komunikaciją ir kūrybiškumą. Juk galime su lengvumu ir gera nuotaika keliauti per organizacijoms svarbius dalykus ir kurti vertę. Tad vienas įrankį ir būdą, o tiksliau – kūrybinę techniką, pamatysime ir išbandysime patys 🙂 Nepraleisk progos!

 

Mūsų svečiai:

Lukas Kulikauskas – lektorius, grupių fasilitatorius bei repo entuziastas. 10 metų dirba su bendruomenių stiprinimu, veda mokymus, skirtus darbuotojų darbo efektyvumo didinimui, kūrybiškumo, komandinių ryšių, viešojo kalbėjimo įgūdžių stiprinimui. 

Julius Narkūnas – profesionalus reklamos kūrybininkas ir miesto žaidimų kūrėjas Julius Narkūnas per daugiau nei 12 metų susidūrė su šimtais kūrybinių užduočių, kurioms išspręsti pateikė tūkstančius idėjų. Praktines žinias apie kūrybą. Julius grindžia neuromokslo ir elgesio mokslininkų atradimais.

Apie į(si)traukimą, lygybę, įvairovę ir gerovę

GEROJI PRAKTIKA su Agne Jonaityte-Karaliene, „Swedbank"

„Swedbank“ pagrindinis siekis ir tikslas yra, kad kiekvienas dirbantis organizacijoje, jaustųsi saugus ir gerbiamas būdamas savimi, dėl šios priežasties ir siekdami būti geruoju pavyzdžiu rinkoje, kurdami tvarius santykius su klientais, etiškai plėtodami verslą ir atsakingai dirbdami su svarbiais socialiniais iššūkiais, tokiais kaip lyčių lygybė, įvairovė ir įtrauktis, „Swedbank“ Lietuvoje jau ne vienerius metus vykdo ir prisideda prie įvairių lygybę ir įvairovę skatinančių iniciatyvų. 

Darbuotojų įsitraukimas

MĖNESIO MASTERMIND SESIJA su Darija Tonkich

Mastermind sesija vedama workshop’o principu, kurios tikslas – asmeninis augimas, tobulėjimas, greitas tikslo pasiekimas per kolektyvines diskusijas, dalijimąsi patirtimi, palaikymu ir pagalba sprendžiant problemas. Diskusija vyksta tarp visų grupės narių, tad gaunama vertingų įžvalgų, idėjų ir perspektyvų iš kitų dalyvių.

Po kiekvienos sesijos narys gali apibendrinti gautas įžvalgas, idėjas ir sprendimus, kuriuos jis laiko vertingais ir pritaikytinais savo situacijai. Remiantis tuo, jis gali sukurti veiksmų planą, kaip judėti į priekį ir pasiekti savo tikslus.

Mano PASIEKIMŲ ANALIZĖ (VII dalis)

SAVIREALIZACIJOS JĖGA - vasaros kursas su Giedre Vaitiekūnaite

Ar žinai, ką jau pavyko nuveikti? Ar prisimeni tai kas kartą, kai susiduri su sunkumais? Pasiekimų sąrašiukas po ranka – garantuotai veikianti tabletė, kai pasitikėjimas savimi sumenksta.

PRISIJUNK DABAR!