Mėnesio tema | 2023 gegužė

Mokymasis ir augimas

Naujokų įvedimas | Darbuotojų augimas

Metinė narystė – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

„BLENDED LEARNING“ – integruotas ugdymas

HR MOKYMAI su Arvydu Būta

Kalbėjome apie veiksnius ir sukurtas aplinkybes, kurie svarbūs mokymuisi, integruoto mokymosi privalumus. Aiškinomės į ką svarbu atsižvelgti individualiai ir kaip paskatinti smalsumą ir mąstymą. Perklausę pranešimą rasite vertingų patarimų, jei planuojate ar keičiate mokymų, ugdymo programas.

BESIMOKANČIOS ORGANIZACIJOS KULTŪRA. Kaip tai atrodo? Nuo ko pradėti?

RYTMETIS SU CEO | Interviu su Pauliumi Insoda, NFQ Technologies

Kalbinome „NFQ Technologies“ vadovą Paulių Insodą apie besimokančios organizacijos kultūrą, jos puoselėjimą. Pokalbyje išgirsite įspūdingą pačio Pauliaus karjeros istoriją, kaip, kodėl ir kokios iniciatyvos įgyvendinamos organizacijoje, apie mokymosi tempą, kompetencijų ugdymą ir panaudojimą, dalinimąsi žiniomis, vadovų lyderystę, mokymąsi iš klaidų, darbuotojų proaktyvumo skatinimą ir vidinę komunikaciją – tai, kas tai lemia nepertraukiamą ir greitą organizacijos gebėjimą keistis, padeda augti ir būti sėkminga.

HR ANALITIKOS valanda

WEBINARAS su Vytautu Siaurusaičiu

Šį kartą gavome namų darbų!
1. Pasitikrinkite savo įmonės: Pajamas tenkančias vienam darbuotojui, pelną tenkantį vienam darbuotojui ir vidutinį darbo užmokestį.
IR
Palyginkite savo duomenis su konkurentų. Padiskutuokite apie tai su vadovais.
Na o kaip tai patikrinti ir kur jungtis demonstravo Vytautas paskaitoje.

05 01 | TIPS & TRICKS straipsnis

Asmeninis mokymasis ir augimas - vienas iš prioritetų. 10 patarimų kaip paskatinti darbuotojų mokymąsi. P

10 patarimų, kaip paskatinti darbuotojus mokytis Šiandieniniame, taip sparčiai ir stipriai kintančiame, pasaulyje kaip niekada svarbu tampa nuolat plėsti savo akiratį, gilinti žinias, didinti įgūdžių bagažą, skirti laiko profesiniam ir asmeniniam tobulinimuisi. Didžiąją savo laiko dalį praleidžiame darbe, tad skatinti savo žmones nuosekliai mokytis ir įkvėpti bei motyvuoti juos augti verta kiekvienai darbovietei.

05 05 | MANO LAIKAS asmeniniam augimui

HR rolės transformacija – iš tiekėjo į patarėją

Kas ir kiek turi įsitraukti į būsimojo vadovo ruošimą? Kada HR žmogus turi tapti patarėju ir kaip priimti, diegti organizacijoje? Tokie įgūdžiai, kaip analitinis kartu su kūrybišku mąstymu, užima pirmąsias vietas, į kurias koncentuojasi verslas paskelbta Pasaulio ekonomikos forumo ataskaitoje ir taip iškelia gaires 2027 metams, daro įtakos kiekvienam sprendimą priimančiai grandžiai.

HR žmogus yra rolėje, kuomet verslo išmanymas ir strateginis mąstymas eina koja kojon įsileidžiant ir būnant šalia žmogaus-darbuotojo-vadovo. Pranešėjas iš ilgametės patirties dirbant su organizacijomis pasidalins esminiais praktiniais būdais verčiančiais mąstyti kitaip.

05 08 | TIPS & TRICKS straipsnis

Kaip užkurti naujoko produktyvumą nuo pat starto? 10 žingsnių sėkmingai darbuotojo adaptacijai.

Šioje rubrikoje visada rasti paprastus ir praktinius patarimus, ką ir kaip daryti jau dabar. Pasinaudok idėjomis kaip pagerinti naujo kolegos įvedimą, kad jis jaustųsi laukiamas jau nuo pirmųjų dienų. Juk tai taip svarbu! Rūpinkitės savo darbuotojais labiau, nes jais tikrai pasirūpins jūsų konkurentai, jei to nepadarysite jūs.

05 15 | TIPS & TRICKS straipsnis

Pripažinimo programos

Pripažinimo ir įtraukimo programos gali būti įgyvendintos skirtingais būdais: nuo mėnesio geriausio darbuotojo išrinkimo iki interaktyvių žaidimų. Svarbu, kad tokios programos būtų aiškiai apibrėžtos ir skaidrios, kad darbuotojai žinotų, ko tikėtis ir kaip galėtų būti įtraukti.

DARBUOTOJŲ ADAPTACIJA, mokymasis ir augimas

GEROJI PRAKTIKA su Rasa Stratkauskiene, NFQ Technologies

Mokymasis ir augimas “NFQ Technologies” yra pirmiausia darbuotojo atsakomybė, taip pat apibrėžiama tai kaip nuolatinis procesas, kuris vyksta kiekvieną dieną darbo vietoje ir pagal asmeninįį stilių.

“NFQ Technologies”turi ne viena iniciatyvą kaip mokosi ir dalinasi žiniomis (akreipkite dėmesį į skaidres – viskas matuojama!): mentorystės programa, gildijos, 4 skirtingos vadovų programos, remote talks, know how sharing iniciatyva, succession development programa, vidinio mobilumo/vidinės karjeros iniciatyvos. Tikrai wow, kokį pagreitį ši organizacija yra įgavusi ir turi darbuotojų mokymo ir augimo srityje, ir viską kuria patys, įtraukdami savo darbuotojus. Šiame susitikime kalbėjome apie mokymosi principus, atsakomybes, KPI, taip pat karjeros planavimą, kiekvieno vadovo vaidmenį, ir kaip visa tai praktiškai atrodo veiklos valdyme visoje darbuotojo kelionėje. Mes įsikvėpėme naujomis mintims ir idėjomis, ką norime įgyvendinti pas save. O jus? 

MENTORYSTĖ ORGANIZACIJOJE- vadovų lyderystės stiprinimui ir efektyvesniam darbuotojų auginimui

WEBINARAS su Sauliumi Alksniu

Susitikime kalbėsime apie mentorystės programų vertę, kūrimą ir diegimą organizacijų viduje. Ši ugdymo kryptis turi didžiulį potencialą prisidėti prie verslo sėkmės, bet lygiai taip pat – galimybę įnešti ilgalaikės žalos. Tad prieš pradedami pakalbėkime, ką ir kaip įvertinti, kad tolimesni žingsniai būtų tvirti ir užtikrinti.
Saulius Alksnis yra karjeros vystymo ir mentorystės temų ekspertas, kuris padeda ir įkvepia organizacijas auginti ir motyvuoti vidinius darbuotojus diegiant mentorystės programas bei konsultuojant vidinės karjeros klausimais, taip realizuojant darbuotojų potencialą ir ugdant jų lyderystę.

Mokymasis ir augimas: Naujokų įvedimas. Darbuotojų augimas

MĖNESIO MASTERMIND SESIJA su Diana Zarumskiene

Kad įtvirtintumėte žinias, atsakytumėte į likusius klausimus ir identifikuotumėte žingsnius, kuriuos reikia atlikti organizacijoje siekiant sustiprinti personalo valdymo pozicijas konkrečiame procese. Kiekvieno mėnesio pabaigoje, kai jau bus išanalizuotos mėnesio temos, laiko skirsime Master Mind sesijoms.

05 25-26 d. SUMMER CAMP'23 - didysis HR klubo vasaros renginys!!!

Labai ruošiamės, kviečiame ir nekantraujame susitikti!

05 19 MANO LAIKAS asmeniniam augimui

Emocijos darbe: kada ir kaip dalintis?

Emocijų (nesi)dalinimas darbe gali tapti konfliktų, padidėjusio streso, įtampos ar net perdegimo priežastimi, taip pat neigiamai veikiančia ir darbo rezultatus. Tačiau daugelis žmonių vis dar nežino, kaip ir kada efektyviai dalintis savo emocijomis darbe. Tad šio pranešimo tikslas yra suteikti dalyviams įgūdžių ir žinių, kaip efektyviai dalintis emocijomis darbe, jog tai būtų naudinga jų emocinei sveikatai bei profesiniams ryšiams.

05 22 | TIPS & TRICKS straipsnis

1to1 pokalbiai - ugdymui ir augimui. Ką ir kaip aptarti?

Pateikti patarimai remiasi individualaus pokyčio modeliu ADKAR, kuris yra Prosci® intelektuali nuosavybė. Modelis remiasi geriausiomis pokyčio vadybos praktikomis ir atkreipia mūsų dėmesį į tai, kad yra tam tikra privaloma veiksmų seka, kuri užtikrina tvarų ir negrįžtamą individualaus asmens pokyti

05 29 | TIPS & TRICKS straipsnis

Mokymai darbuotojams - investicija ar išlaidos?

Kaip žinoti, ar mokymai bus efektyvūs? Kontaktiniai ar nuotoliniai – kuriuos pasirinkti?

Vienas bilietas

narystės pirkimo sąlygos