Mėnesio tema | 2024 birželis

Darbuotojų augimas

Pagrindinis vadovo uždavinys. Naujų darbuotojų įvedimas. Darbuotojų auginimas.

1-eri narystės metai – 12 aktualių HR temų. Kiekvieną mėnesį nagrinėjamai temai išpildyti vyksta webinarai, mokymai, diskusijos, workshopai, interviu su ekspertais. Jei nepavyks dalyvauti, visų susitikimų įrašus galėsi peržiūrėti savo paskyroje. 

Efektyvių mokymų įgyvendinimas arba kertinės HR klaidos darbuotojų ugdyme

06 03 | TIPS & TRICKS su Jegor Lobkov

Efektyvių mokymų įgyvendinimas arba kertinės HR klaidos darbuotojų ugdyme nuo išorės partnerių parinkimo, turinio iki alternatyvų.

Kūrybinis bendradarbiavimas - kelias į geresnę komunikaciją ir ryšius komandoje

06 07 | MANO LAIKAS IR meno terapija. Svečiuose ART FOR HEALTH

„Art for Health“ šiuo metu turi ne vieną inovatyvų sprendimą įmonėms, kuriančioms ar įgyvendinančioms savo emocinės gerovės politikos tikslus. Indivizualizuoti sprendimai įmonėms organizacijos aplinkoje. Darbuotojams (ar jų šeimos nariams) nuotolinių sesijų galimybės patogiu jiems metu Art for Health platformoje www.artforhealth.lt.

Prasmės kūrimas buriant komandą

06 11 | RYTMETIS su CEO Edvinu Regelskiu

Birželį Giedrė rubrikoje Rytmetis su CEO kalbins organizacijos Maltiečiai CEO Edviną Regelskį.

Maltos ordinas – organizacija turinti istoriją ir gilias tradicijas. Įdomu, kaip istorija persipina su šiuolaikinio pasaulio iššūkiais? Kaip keičiasi organizacija, o kas tvirtai laikosi ant tradicijos pamatų? Bus be galo įdomu padiskutuoti su organizacijos vadovu apie tai:

  • Kaip suvaldomi procesai?
  • Kokios programos veikia organizacijos viduje?
  • Kiek prasmės elementas padeda pritraukti, įtraukti ir išlaikyti žmones?
  • Įdomu konkrečios personalo valdymo iniciatyvos ir programos, kurios veikia organizacijoje?

06 10 | MOKYMŲ ĮRAŠAS

Vidinė komunikacija susirinkimuose

Birželio mėnesį nauji mokymai apie VIDINĘ KOMUNIKACIJĄ SUSIRINKIMUOSE su Diana Palivoniene.

Visi žinome susirinkimus kaip vieną iš vidinės komunikacijos organizavimo formų. Tačiau jie ir gali padėti sėkmingai siekti tikslų, ir tapti laiko švaistymu. Viskas priklauso nuo to, kaip efektyviai susirinkimui pasiruošime

06 14 | HR PRO’24 Žemaitija

HR VASARA: iššūkiai, poilsis ir pasiruošimas rudeniui.

HR Hint Online misija – kelti personalo valdymo lygį Lietuvoje. Taigi tęsiame kelionę po Lietuvą. Šį kartą lankysime Klaipėdą – juk nėra už jį geresnio miesto vasarą, tiesa?

Birželio 14 d., antroji HR PRO konferencija tema – HR VASARA: iššūkiai, poilsis ir pasiruošimas rudeniui.   Konferencijos programoje dvi dalys:

–  Naujausių duomenų, kurie svarbūs kiekvienam personalo valdymo žmogui, pristatymas: apie besikeičiančius darbuotojų lūkesčius darbdaviams ir darbo užmokesčio tendencijas bei prognozes Žemaitijos regione.

– Praktiniai patarimai ir rekomendacijos, kaip diegiant tvarų personalo valdymą bei stiprinant organizacijos sveikatą pasiekti organizacijos tikslus ir turėti įsitraukusius bei laimingus darbuotojus.

Renginio data: 2024 m. birželio 14 d. Renginio vieta: Light House Coworking, salė – Klaipėda (Liepų g. 83, Klaipėda)

Renginio pradžia: 09.30 val.

Registracijos mokestis: HR Hint Online klientams – nemokamai, kitiems – 30 Eur 

Bilietus gali >> įsigyti čia <<

Darbuotojų įvairovės svarba ir jos nauda komandai. Vyresnio amžiaus darbuotojų potencialas.

06 12 | WEBINARAS su Snieguole Matoniene

Susitikime pakalbėsime kaip įgalinti darbuotojų įvairovę, kuri prisidėtų prie dar didesnės organizacijų sėkmės. Nes įmonėms tiek nedaug reikia padaryti, kad visų amžiaus grupių komandų nariai jaustųsi laimingi ir įtraukti. Tereikia atidžiau pažvelgti, kas sėdi prie gretimo stalo mūsų kabinete ir rasti bendrus sąlyčio taškus. Pasidalinti patirtimi su HR klubo bendruomene pakvietėme „brandU“ bendraįkūrėją Snieguolę Matonienę ir pakalbėsime apie brandžių profesionalų savybes, kurios gali atnešti naudą organizacijoms ir net keletą sprendimų, ką galite daryti jau dabar.

Kaip pastebėti ir (iš)ugdyti būsimą vadovą?

06 17 | WEBINARAS su Gerda Asipavičiene ir Ugniumi Savicku

Susitikimo metu aptarsime didžiausius iššūkius, kylančius naujai paskirtiems vadovams ir pasidalinsime praktiniais metodais, įrankiais ir pavyzdžiais, padedančiais iš anksto ugdyti šiuolaikiniam vadovui reikalingas kompetencijas tam tinkamiausiose sąlygose.

APIE LEKTORIUS:

  • Pokyčių provokatorius ir gidas Ugnius Savickas Daugiausiai dėmesio skiriu žmogiškajai organizacijų pusei ir verslo veikimo modeliams.
  • Gerda Asipavičienė, sertifikuota individualaus ir komandų koučingo profesionalė, PCC, EPC, sukaupusi daugiau nei 15 m. praktinės vadovavimo organizacijoms bei komandoms patirties.

Meno patyrimas darbuotojams stresui valdyti

06 21 | MANO LAIKAS ir meno terapija. Svečiuose ART FOR HEALTH

„Art for Health“ šiuo metu turi ne vieną inovatyvų sprendimą įmonėms, kuriančioms ar įgyvendinančioms savo emocinės gerovės politikos tikslus. Indivizualizuoti sprendimai įmonėms organizacijos aplinkoje. Darbuotojams (ar jų šeimos nariams) nuotolinių sesijų galimybės patogiu jiems metu Art for Health platformoje www.artforhealth.lt.

06 18 | NAUJOKO KAVA

HR Klubas naujų narių susitikimas

Norime pasilabinti ir susipažinti su naujais HR Klubo nariais! Todėl kviečiame naujai prisijungusius, arba visus, kurie turi klausimų. Susitikime: aptarsime kaip lengvai naviguoti HR klubo nario paskyroje; atsakysime į kylančius klausimus.

06 20 | GEROJI PRAKTIKA

Darbuotojų auginimas | Organizacijų HOTREMA ir GIRTEKA GROUP pavyzdžiai praktiškai

Per pastaruosius kelis metus darbuotojų ugdymas ir auginimas organizacijoje pasikeitė dėl skaitmenizacijos, nuotolinio darbo, didesnio dėmesio soft įgūdžiams ir individualizuoto dėmesio. Virtualūs mokymai ir asmeniniai karjeros planai tapo įprasta praktika. Padaugėjo organizuojamų įvairių programų, kurios padeda identifikuoti talentus ir ugdyti potencialius lyderius, skatina inovacijas ir taip prisideda prie dar didesnės ir ilgalaikės organizacijos sėkmės. Darbuotojų mokymas tapo nebe išlaidos, o investicija.

Šiame susitikime jūsų laukia net dvejų organizacijų darbuotojų ugdymo pavyzdžiai:

  • I dalyje HOTREMA atrankų ir karjeros planavimo vadovė Neringa Vaitkutė ir ugdymo vadovė Eglė Joknytė papasakos apie lyderių akademiją.
  • II dalyje apie darbuotojų ugdymą GIRTEKA GROUP pasidalins mokymų centro vadovė Rūta Mikalauskienė ir žmonių ir organizacijos kultūros verslo partnerė Rūta Žukauskė.

06 24 | AUGINANTYS POKALBIAI

HR valdybose - labiau retenybė nei kasdienybė. Kodėl?

#auginantyspokalbiai | 11 – asis epizodas, o jame, kartu su nepriklausoma valdybų pirmininke, konsultante, lektore Orijana Mašale keliame klausimą “HR valdybose – labiau retenybė nei kasdienybė. Kodėl?” Pokalbyje nagrinėjome valdybos lygmenis ir poreikį organizacijoms, aiškinomės, tai ko visgi nori valdybos nariai ir vadovai iš HR’o? Ir bandėme rasti tiesiausią kelią HR žmogui į valdybos nario kėdę?

Rubrikoje TIPS&TRICKS, skirtoje tik HR Klubo nariams laukia išsamūs žingsniai ir namų darbai, kaip HR vadovui pasiruošti valdybos posėdžiams, bei ką daryti, jei nesupratote, ką valdyba nusprendė? Malonaus ir auginančio klausymo!

IG LIVE | Kaip kalbėti HR'ui, kad vadovai išgirstų?

06 25 | IG LIVE su Giedre Vaitiekūnaite - Urbanovič

Dažnai girdime, kad vadovai negirdi HR’o, kad sunku įrodyti personalo valdymo iniciatyvų naudą ir įtraukti į jas vadovus. Bet šalia to, tyrimai sako, kad:

– 89% CEO sako, kad HR’as turėtų turėti “a central role” siekiant užtikrinti pelno augimą ilgalaikėje perspektyvoje (Accenture, 2023).

– 91 % HR ir C-lygio vadovų teigia, kad personalo vaidmuo per pastaruosius penkerius metus labai pasikeitė. Bet 63% C-lygio vadovų HR funkciją mato kaip administracinę (Sage, 2023);

– CEO praranda ryšį su darbuotojais, kai jiems trūksta objektyvių duomenų Taigi kaip HR’ui reikia keisti komunikaciją, kad juos vadovai išgirstų? 

Susitikime mūsų Instagramo LIVE Šį kartą IG LIVE Giedrė kalbina mūsų HR Klubas vieną iš kūrėjų Rasą Kaminskienę. Laukia labai įdomus pokalbis!

Darbuotojų ugdymas BITĖ LIETUVA naudojant koučingo įrankius

06 26 | GEROJI PRAKTIKA su Gediminu Migoniu

Birželio mėnesio susitikime turėsime organizacijos pavyzdį, kuris gal įkvėps ir jus ką galimą daryti kitaip ar daugiau, kad darbuotojo karjeros ir augimo kelionė būtų lengva ir džiugi pačiam darbuotojui, tuo pačiu paskatintų dar didesnį jo lojalumą siekti įmonės rezultatų.

SVEČIUOSE: BITĖ LIETUVA Salonų tinklo kompetencijų centro vadovas Gediminas Migonis. BITĖ LIETUVA – ne vienerius metus iš eilės gavusi TOP darbdavio Lietuvoje apdovanojimą. Kurianti sprendimus, kad mūsų kiekvieno bendravimas tiek darbinėje, tiek asmeninėje aplinkoje būtų lengvesnis.

PRISIJUNK DABAR!